2737
2739

یه دوستی دارم یه سیسمونی خیلی خوشکل اماده کرده ولی من کالسکه نخریدم از پسرم هست ک بنفشه ..ساک بچه خریدم ..ارزونترینشو ..تشک و بالشتشم خودم درست کردم با تشک مسافرتیشو و حتی پتوشو خودم دوختم😒باشکم گنده واسم سخت بود رفتم درست کردم یعنی اماده نگرفتم .گهواره شم رنگش سبز هست ک از پسرم مونده ..حالا خوشم نمیاد به کسی نشون بدم 😔🤕

بچه دوم مگه سیسمونی میچیننو نشون میدن

برا سالم بودن پسرم دعا کنین 🙏.اسم کاربریم اسمیه که دخترم روی خودشو داداشش گذاشته از تخیلاتش😅😅...برای سلامتی خانوادم و شادی روح مادرشوهرعزیزم صلوات بفرستین🙏🙏🙏🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الان تو تاپیکا دیدم سیسمونی خوشکل واسه دخترش تهیه کرده همه چی ست بود از من رنگارنگ 

اون بچه اول بود😐🔪

تو بچه دومته

حرص چ چیزایی رو میخورید خدایی

ای تف ب این زندگی😐🔪میخام حرص نخورم ولی نمیشه 
2738

اگه داری دیگه چرا هزینه الکی کنی.چه اشکال داره.معمولا بچه اول واسش سیسمونی توپ میگیرن بقیه بقیه بچه ها از ارثیه بچه اول استفاده میکنن😅

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            
2706