2737
2739

ب من ۳۰۰میده منم کتاب،لوازم ارایشی،کیف ارایش و... ببینم خوشم بیاد میخرم

بنظرتون ولخرجی نیس؟؟

پس امدازم ندارم چون ۲تومن جمع کردم شوهرخان وسوسه شد گرفت ازم قرضی هنوز پس نداده

پفک نمکی سابق هستم برای سلامتی پسرم یه صلوات میفرسی ‏از الان دارم بـه اول فروردین سال ۱۴۰۱ فکـر مـیکـنم کـه چقدر قراره بــا تاریخ رنـد ۰۱/۰۱/۰۱ و جمله “این اتفاق هر صد سال یه بــار مـی افته” و چرت و پرتای دیگه زخم بشیم.  

هر دو شاغلیم پول تو جیبی نمیگیرم حساب مشترک داریم هر ماه پول مازاد درامدمون رو اونجا میریزیم

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من متغیره عقدم هرچقد بخوام میده اکثرا پس انداز میکنم چون هرچیز کوچیکم بخوام خودش برام میخره میگه هرچی میدمت یه مقداریش پس انداز کن 

بعضی وقتا ۵۰۰ بعضی وقتا ۳۰۰ کمتر وقتا ۱ تومن

وزن قبلی ۷۲ .وزن فعلی۶۲.۹۰۰ .وزن مورد نظر ۶۱

هرچقدر داشته باشه میده یکماه یه تومن یه ماه پونصد یه ماه هفتصد 

البته بجز اینپول پونصدتکمن هم هرماه میده برا قرعه کشی که نوشتم الان برام دراومده میخام بدم طلا

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
2738

ماهانه و خرجی و‌ این چیزا نداریم😊

یازده سال مزدوج هستم

خودم درامد دارم،که هم ازش پس انداز میکنم،هم لازم باشه جایی کمک کنم توی زندگی تزریق میکمم.خریدی داشته باشم کارتشو‌ میگیرم

یا هزیه میکنم خودم.

خیلی نمیتونم درک کنم خرجی گرفتن اینارو

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ماهی ۲ تومن اینا خرجم میشه اما یه جا نیست مثلا یهو دو تومن نمیریزه تو کارتم مثلا ۵۰۰ الی ۶۰۰ میده این ک خرج شد دوباره میریزه.

من زیاد اهل لباس خریدن و اینا نیستم‌ولی خب با پولم دکتر میرم خرج دارو وسونوهام میشه گاهی لباس میگیرم یا پارچه میدم خیاط اما واقعا یهو میبینم کارتم خالی شده نگاه میکنم میبینم هیچی هم نخریدم چقد پول الکی شددده

خدایا شکرت شکرت شکرت
2706