2733
2734
آدم وقتی هیزو حروم زاده باشه همه چی میگه چه لاغر چه تپل  سعی کن دیگه عکس نزاری  که چندتا ...

میزارممم

چون روحیه من دقیقا ساخته شده برا جنگیدن با همچین کثافتایی نمیزارم محدودمم کننن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میزارممم چون روحیه من دقیقا ساخته شده برا جنگیدن با همچین کثافتایی نمیزارم محدودمم کننن

😂خب بزار 

خودت رو محدود نکن 

ولی خب تو دید این جور عوضیا نباشه که  یه حرفی بزنن که رابطتون خراب شه  اعصاب خوردی واسه خودتون ایجاد کنید 

اونم‌ مرد هس غیرتی میشه وقتی نتونه کاری کنه داغون میشه 

یه کاری هم انجام بده شر به پا میشه 

هرگز بخاطر این که دیگران تورا بپذیرند،تغییر نکن...🍃🦋بانظروعقیده‌ی‌من مخالفی یواش بکش کنار احتیاجی به بحث نیس😏✋
😂خب بزار  خودت رو محدود نکن  ولی خب تو دید این جور عوضیا نباشه که  یه حرفی بزنن که ...

امااون انگار منو مقشر میبینه

منم گفتم پشیمون نیستم ک گذاشتم

سرمم بره بخاطر حرفای همچین اشغالایی خودمو محدود نمیکنم..اونم باز بیشتر عصبی شد

نمیدونم..حالم از هرچی پسره بهم میخوره فقط

2738
اگ چیزی نمیگفت باید ب دوست داشتنش شک میکردی اتفاقا.‌یکم بگذره اروم میشه بعد واسش توضیح بده

روم نمیشه این

منو مقصر میکنه ک نباید عکس بزاری

منم یه جوریم ک نمیتونم تحمل کنم کسی محدودم کنه..الانم بهش گفتم میخوام تنها باشم با هیشکی حزف تزنم..چون حالم از همه پسرا بهم میخوره😭😭😭

پوشش یک دختر هرجوری که باشه حتی چادر که سرکنی بعضی پسرا براشون فرقی نمیکنه و متلک میندازن ذاتشون خرابه شما که عکست موردی نداره ناراحت نباش غصه نخور اگه حساس هستی پیجت رو خصوصی کن تا بقیه عکسات رو نبینن