2737
2734
عنوان

شوهرم کتکم زد و از خونه بیرونم کرد+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1311 بازدید | 78 پست
حرف زدن به یه زبان خاص تو جمعی که بقیه بلدش نیستن واقعا کار شایسته ای نیست و بی احترامی به بقیه اعضا ...

استارتر ی سوال پرسیده مام جوابشو به هر زبانی به خودش میدیم سوال و ک میدونی حرفی نظری داری بگو به بقیه چیکار داری  چی گفتن به وه زبونی گفتن مطمن باش جواب اسی رو میدن چیز خاصی نمیگن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جالب بود حتما باید ی سفر بیام شهرتون به نظرم آدمای خوبی هستین چند بارم تو فوتبال تماشاگران تون دیدم ...

عزیزی ممنون❤😘🙏🏻

بدترین روز زندگیم ۱۴۰۰/۹/۲۱ آذر، یکشنبه.. ساعت ۱۸:۲۹😔 برای خوب شدن مامانم دعا کنید و صلوات بفرستید خواهش میکنم❤😔
2731
من تبریزی نیستم گلم ولی دکتراهمه ی چیزو تجویزمیکنن شمابایدخوب پرستاریشوکنید مثلا همش بهش چیزای مقوی ...

مرسی گلم😘❤ الان رفته دکتر ببینیم چی میشه...

بدترین روز زندگیم ۱۴۰۰/۹/۲۱ آذر، یکشنبه.. ساعت ۱۸:۲۹😔 برای خوب شدن مامانم دعا کنید و صلوات بفرستید خواهش میکنم❤😔
نفس چهمانن بیلسن دا تنگی نفس وار نفس چکمیر ؟ اگر نفس راحت دی فقط بدن دی تب دی اوده دوزلر قوخما هساد ...

یانیندا درم بیلمیرم اصلا. بتر اوسگورور و خلط گلیر بوغازینان

دکتر درخشانفر عالیههه تو خانواده ما هر کسی کرونا گرفته رفته پیش ایشون و همه حالشون خوب شده

مرسییی ادرسش کجاست؟؟

اونجا بیمارستان مخصوص کرونایی ها نیست عزیزم؟

چرا هست

2738
بخور گلاب بده رفتیم پیش متخصص عفونی بهمون گفت چیز خوبی بود واقعا جوابه 

مرسی عزیزم

توی چقدر اب ،چقدر گلاب بریزیم؟

مگه دوس داشتی کتک بخوره تا سرکار نباشی بدبخت درست میگه اون روز منم با عنوان درست  تاپیک زدم ک ...

🤦‍♀️🤕اره اینجوری میکنن

عزیزم کرونا به دکتر نیست که من پیش بهترین متخصص رفتم کرونا درمان نداره که بخوای مثلا بگی فلان دکتر ...

مرسی عزیزم❤😘

دکتر درخشانفر عالیههه تو خانواده ما هر کسی کرونا گرفته رفته پیش ایشون و همه حالشون خوب شده

ایشونن عزیزم؟

2706