2737
2734
عنوان

شوهرم کتکم زد و از خونه بیرونم کرد+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1310 بازدید | 78 پست
شاید تو خوشت بیاد یکی سرکارت بزاره ولی به نظر من توهینه من همه تاپیکا اینجوری رو گزارش میزنم

مگه دوس داشتی کتک بخوره تا سرکار نباشی

بدبخت درست میگه اون روز منم با عنوان درست 

تاپیک زدم کسی نیومد تا خواهرشوهر زدم اومدن🤐🤐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی تو تبریز این طوری حرف میزنید  جالبه دیده بودم ی خورده تو فوتبال 😃

بله ترکی حرف میزنیم نه فقط تو تبریز تو کل شهرهای ترک نشین مثل ارومیه اردبیل زنجان تبریز قزوین و‌‌‌...😊

دکتر درخشانفر عالیههه تو خانواده ما هر کسی کرونا گرفته رفته پیش ایشون و همه حالشون خوب شده

عزیزم اگه حال خواهرتون بده حتما ببرینش پیش ایشون

فوق تخصص بیماریهای عفونی و تب دار هستن

2731
شاید تو خوشت بیاد یکی سرکارت بزاره ولی به نظر من توهینه من همه تاپیکا اینجوری رو گزارش میزنم

اها😐👍🏻

من میگم آدم بايد يکيو داشته باشه وقتی نِگاش ميکنه تو دِلش بگه : خدايا مرسی که دارمش❤️🥰پشتِ دیوارِ دلم دخترکی آرام نشسته وبرای رسیدن به اهدافش تلاش میکند،برای شکستنش خودتان را خسته نکنید👸🏻❣️ عمیق ترین معنای زندگی منی.💕میم زندگیم💕

عزیزم کرونا به دکتر نیست که

من پیش بهترین متخصص رفتم

کرونا درمان نداره که بخوای مثلا بگی فلان دکتر تبحر داره یا نه

الان بعضی دکترها، واسه کسایی که ریه‌شون درگیر میشه،ریمیدیسور می‌نويسن که اونم عوارض داره خیلی و اصلا ممکنه تاثیر نزاره 

من ریه‌ام درگیر بود اما نزدم آمپولش رو

فقط یه اسپری گیاهی خریدیم برای کرونا خود ایرانی‌ها تولید کردن 

اسمش:

Phr160

سرفه و درد ریه رو برای من تسکین میداد

قیمتشم ۲۶۰ بود فکر کنم

با مایعات و کپسول اکسیژن و چندتا آمپول و سرم تقویتی رد کردم خداروشکر

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
تورکوز بیز بابا😐 تورکی بیر دیلدی بو قَدَر تعجب ندیر؟ استاتر ده تورک دور ..اونا گوره تورکو دانشیلار ...

حرف زدن به یه زبان خاص تو جمعی که بقیه بلدش نیستن واقعا کار شایسته ای نیست و بی احترامی به بقیه اعضاس

گروه تلگرام 
حرف زدن به یه زبان خاص تو جمعی که بقیه بلدش نیستن واقعا کار شایسته ای نیست

ما با استاتر حرف میزنیم...که خودش تورکه...زبان ما گویش میلیون ها آدم تو ایرانه...فرقی با زبان شما نداره...پس باید شمام فارسی حرف نزنید شاید ما متوجه نشیم

🖤
2740
حرف زدن به یه زبان خاص تو جمعی که بقیه بلدش نیستن واقعا کار شایسته ای نیست

اون داره طرفی رو ریپلای میکنه که ترکی بلده !!! اگه تایپک عمومی به زبان ترکی میزد حرف شما متین بود ! وگرنه حرف زدن دو نفر با زبان خاص کاملا شخصیع

خب عزیزدلم من واقعا تو شهر تبریز بیمارستان خوب نمیشناسم که  درگیری ریه ش چقدره؟ چند سالشه

نمیدونم ازمایش نداده.

۲۳

بدترین روز زندگیم ۱۴۰۰/۹/۲۱ آذر، یکشنبه.. ساعت ۱۸:۲۹😔 برای خوب شدن مامانم دعا کنید و صلوات بفرستید خواهش میکنم❤😔
تورکوز بیز بابا😐 تورکی بیر دیلدی بو قَدَر تعجب ندیر؟ استاتر ده تورک دور ..اونا گوره تورکو دانشیلار ...

خواهر هیچی نمی‌فهمم با من دیگه فارسی چت کن 😑😂🤍

لحظاتی هستند که بدن انسان در هر حالتی که باشد ، روحش زانو زده است...
ریه لری اولسا خطرناک دی ائوره قالا اکسیژن نیازدی

انشالله که اولماز😭

بدترین روز زندگیم ۱۴۰۰/۹/۲۱ آذر، یکشنبه.. ساعت ۱۸:۲۹😔 برای خوب شدن مامانم دعا کنید و صلوات بفرستید خواهش میکنم❤😔

جالب بود حتما باید ی سفر بیام شهرتون به نظرم آدمای خوبی هستین چند بارم تو فوتبال تماشاگران تون دیدم خوب بودم 

فعلا 💙👋

لحظاتی هستند که بدن انسان در هر حالتی که باشد ، روحش زانو زده است...
2706