2733
2739
اینارو برا عکس گذاشتم  وسط 😂

اهان اخه خودت گفتی اگه جای چیزی بده بگید 

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
رنگه خودم و شوهرم زدیم  نوار چسب پهن زدیم وسطش بعد رنگ کندیم

افرین برشما زوج هنرمند ایشالا نی نی بسلامتی میاد تو زندگی پرصفاتون

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
خودتون سیسمونیش روخریدیدیاپدرومادرتون

خودمون  مارسم نداریم خانواده دختر بخره  فقط شاید تشکی چیزی  درست کنن گرچه مامانم ست کالسکه ودستبند طلا براش خرید ولی رسممون نیس چیزی بدن 

.
خودمون  مارسم نداریم خانواده دختر بخره  فقط شاید تشکی چیزی  درست کنن گرچه مامانم ست ک ...

منم خودم میخرم راستش توشهرمارسم هستش ولی ازهمون خواهراولیم خودمون خریدیم چون واقعاظلم هستش پدرومادرم بخواهندبخرندگناه دارندهمون جهزیه هم یک لطف هستش درحق دخترشون به هرحال مبارکتون باشه گلم انشالله نی نی تون به سلامتی به دنیاببادش

چه خوشگله 😍😍

دلم رفت که 

راستی دقت کن چوب لباسی هاهمه از یک سمت باشه 🌺

رقص و جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند. 🇮🇷 چون رهند از دست خود دستی زنند، چون جهند از نقص خود رقصی کنند
2706