2737
2739

دیروز صبح یکی از همراه مریضاش تماس گرفت باهاش ازش خواهش کرد که داره میره براشون پودر بگیره

این پودرا مثل شیر خشک میمونه برای بیماراییه که با لوله تغذیه میشن هر کدوم قیمتش حدود ۱۲۰ تومنه و برای ۳،۴ روز کافیه.

این خانوم حدود سه ماهه بیمارشه سکته مغزی کرده و عملا هوشیاری نداره

هزینه هایی هم که داره رو خودتون تخمین بزنید دیگه چقدر میشه

بهش گفتم منطقی نیست که راحتش کنن که هم انقدر خودش و اطرافیانش اذیت نشن؟گفت بعضی کشورا اومدن تصویب کردن که تو این شرایط دستگاه رو قطع کنن ولی هنوزم مخالفانی داره از نظر اخلاقی و بخاطر همین معمولا میذارن به همین روند ادامه بدن.

بعد یه چیزی گفت اشک تو چشمام جمع شد

گفت سارا باور کن وقتی میرم پیششون قشنگ حس میکنم دلشون میخواد زنده بمونن

دارن میجنگن که تو این دنیا بمونن...

واقعا خدا برای کسی نخواد این روزا رو...💔

🥺🥺🥺

ان شاء الله شفا همه ی مریضا

آمین 

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 

اره خب بعضیا خانوادشون و خیلی دوست دارن،دلشون میخواد زودتر خوب بشن برن پیش خانوادشون..

خدا همه ی بیمارارو شفا بده

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی سخته 

من پدرشوهرم‌ام است داشت فلج شده بود 

حرف میزد یکم،و یکی از دستاش تکون میخورد ولی خب فلج بود 

فقط گریه میکرد می‌گفت ولم کنین بمیرم😔😔می‌گفت ازم نگهداری نکنین بذارین بدتر بشم بمیرم 

دیگه ضبرش تموم شده بود

خیلی سخته  من پدرشوهرم‌ام است داشت فلج شده بود  حرف میزد یکم،و یکی از دستاش تکون میخورد ...

آخه واقعا کسی فقط میدونه مشکلات این عزیزان چیه که یک روز پیششون باشه!

میگفت الان عفونت کرده تب داره 

فکر کن داره چجوری میجنگه برای زنده موندن

ولی من میگم کاش یه رضایت نامه ای وجود داشت آدم امضا میکرد که تو این شرایط نمونه😞