2733
2734

مثلا دو تا خانوم ۳۵ ساله که بچه های کلاس اول دارن یکیشون خانه داره خییییلی به خودش میرسه زنونگی بالا و عشوه و لوندی داره مثلا میره دنبال بچش شیکه و شوهرش درامد بالا داره 

و ی خانومی که شاغله با لباس اداری و جوراب پارازین و بدون ارایش میره  دنبال بچش  از اون دخترا بوده ک عمده وقتش سرش تو درس و کتاب بوده و اهل قر وفر نبوده و شوهرش درامدش متوسطه و پولشم میاره تو زندگی و مردای پولدار کمتر جذبش میشدن چون ساده بوده 

بین اون دوتا خانوم معمولا خانوم اولی خانوم دومیو سطح بالا حساب نمیکنه و یکم حس ترحم بش داره ؟ مثلا ادم حسابش نمیکنه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
بازم کاربری جدید زدی جانم؟😂😂😂😂

من کارمند رسمی بیمارستان حقوقم زیر ۵تومنههمسرم کارمند رسمیه حقوقش ۵و خورده ایکارمند تعزیرات داریم حقوقش ۴و خورده ایهبراددتون کارمند کجاس ک حقوقش ۱۰ تومنهالیته قبول دارم اوضاع اقتصادی خرابه و با قناعت میشه خرجی رو رسوند

این متن خودتون بود 

دقیقا جزو قشر دومی ک ب درامدت نیازه

اتفاقا  برعکس 

خانم شاغل با چند ساعت به خودت رسیدن میتونی از اون سرتر بشی منظور آرایش و تیپ و ......

ولی اون خونه داره هر چی هم وقت بذاره نمیتونه خودشو به  خانمی که درس خونده و مستقل  شده برسونه

میرَقصانَم زِندِگی را به سازِ آرِزوهایَم .
من کارمند رسمی بیمارستان حقوقم زیر ۵تومنههمسرم کارمند رسمیه حقوقش ۵و خورده ایکارمند تعزیرات داریم حق ...

خب که چی؟

۱۰ تا کاربری زدی جواب سوالتو نگرفتی؟

الانم حقوق کارمندا افزایش پیدا کرده نگران ما نباشه حقوقمون الان بیش از دوبرابر این مبلغ شده

پشتکارت قابل تحسینه😂😂😂😂😂

2706