2733
2739
عنوان

ب نظرتون من عکسمو بذارم وضیتم میبینه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1281 بازدید | 161 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه دوست که دوسش داشتم میدونست فهمیده بود ک بش پی ام دادم بعد ۴ ماه جواب داد شماااا 🥲🥲حتی شمارمم سی ...

از اون مذهبی شدیداش😂😂😂

مَن نبضَـم با لبخندِ تو ميزنه . . ♡                                             کاش امام رضا تو بخوای و حاجتم روا شود ♥️
واتساپ جیبی فکرکنم اگه اشتباه نکنم من خودم بلد نیستم اما دوسدارم انجام بدم   محض فضولی   ...

سلاام من بلدم 

برو تو تنظیمات واتساپ بعد تیک ابی تو خاموش کن اونوقت نمی زنه ک رفتی تو وضعیت 

منظورم همین وات معمولیه😁🥰😝

یخ فروش جهنم 😂🤦‍♀️❌🔥💥🖤🥀                                  یک عدد دالتونزی هسدم😌🔪😂😂😠💔👊🏻😎قلب سیاهو رگای سنگی۔۔۔۔۔۔ روزای دردناک شبای غمگین♡♧◇♤《■》□●○\☆¿         اگه با نظرم مخالفی *ریپ نزن* من.پایه  دعوام😜🤏🏻💤 کاربری دست دو نفره👌🏻💜 ✨🦁🇮🇷🦁✨✨✨🇮🇷✨✨✨                          🦁🇮🇷   ✨   🦁🇮🇷✨✨🇮🇷🦁✨✨✨🦁🇮🇷✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨. ✨با افتخار نژاد پرستم❌🇦🇫❌  آی ام وِری رُک
2738

اره اره بزااار من جواب گرفتم از این راه

عکسمو گذاشنم سریع پیام داد دردت بجونممم ولی عکستو پاک کن بدم میاد کسی ببینت🤣

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻

خدایا مرسی 

ما از کجا بدونیم شمارتو داره یا نه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2706