2737
2734
عنوان

ب نظرتون من عکسمو بذارم وضیتم میبینه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1281 بازدید | 161 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
چرا  اما وقتی تیک ابی رو خاموش میکنی  هم تیکت میره و هم دیگ  کسی نمیفهمه استوریش رو ...

مگه واتساپت یو واتساپ یا جی بی نیست؟ 

هدف اینه سال دیگه این موقع، سر جای الان نباشم 🧚‍♀️🚣‍♀️🚴‍♀️🥳
2740
آقا تو چند سالته ؟ 

۱۸

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
اها خب سنتون کمترهد. خوشبحاللت🥲🥲🥲

شما چند

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
۲۲  جواببمو نمیده ولی میدونم

ببین عزیزم اینو جدیی بهت میگم.مردا ی جورین هرچقددد به سمتش بری بیشتر ازت دور میشه هرچقد ناراحت باشی بهت توجه نمیکنه. عکسای خوشگل از خودت بزار. پروفایلای شاد بزار.کلی ب خودت برس هیج بهش توجه نکن .هیچ استوری واس اون نزار ببین چطور جذبت میشع

2706