2737
2734

سبزی قلیه رو سرخ کن بعد پیاز و سیر رو سرخ کن قاطی کن و ی قاشق رب گوجه هم اضافه کن بعد ادویه بزن و تمر هندی هم خیس کن ابشو بریز رو قلیه بعد ماهیو سرخ کن قاطی کن با قلیه و آب اضافه کن ک جا بیفته

نمک و فلفل هم اضافه کن

جعفری و گشنیز رو قشنگ سرخش کن 

سیر رنده شده به پیاز طلایی اضافه کن ،ادویهاتو بزن سبزی اضافه کن با نصف قاشق رب تفتش بده 

تمر هندی به انداه ای که دوست داری صاف کن بریز روش

ماهی سرخ کن ۱۰ مین اخر بزار تو مواد جوش بخوره و جا بیوفته

تن اگه میزنی قبلش بجوشون و بعد بدون روغن بریز تو سبزی 

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سبزی قلیه رو سرخ کن بعد پیاز و سیر رو سرخ کن قاطی کن و ی قاشق رب گوجه هم اضافه کن بعد ادویه بزن و تم ...

از من همش وارفته هستش

با تن ماهی میشه درست کرد

میگم اسم کاربریت دوست دارم

من مجردم باورم نمیشه یک روزی ازدواج کنم

و مادرشوهر داشته باشم

2731
مرسی عزیزم

خواهش فدات 

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
2738