2733
2734

ای کاش زبونم لال میشد به شوهرم نمیگفتم اون دوتاکلمه رو😭ای خدا چیکاکنم من

دیرور اجازه داد اینستا بنصبم میدونستم خب خودشم داره میخاستم برم حموم تا رفتم پیشش داشت چت میکرد ازاینستا زودبیرون اومد رف دیوار... منم گوشیمو میزدم شارژ خندیدم گفتم عزیزم راحت باش😭😭مش سرم اومد توحموم کلی زدتم گف منظورت چی بود گفتم بخداهیچی شوخی کردم خلاصه گوشیمو گرف باز زد انقد دادوهوارکرد باباش اومد بالا با باباش دعواش شد توروش برگشت بیرونش کرد ازخونه باراومد سراغ من انقددد زدتم ک نای حرف زدم نداشتم... گف باید بری پایین بگی اشتبا ازمن بود رفتم پایین پدردمادرشوهرم گفتن خستمون کردید دیگ اردست شما کجابریم ما😔شوهرمم گف دیدی بخاطر ی گردن گرفتن چقد خوردشدی حالامن چیکارکنم توروی بابام برگشتم... گف اگه پسرم نبود همین امشب خودمو خلاص میکردم... 

میخام امروز برم خونه بابام تموم کنم دیگ همه چیو اینجا هیشکی منو نمیخاد همه تقصیرارو میندازن گردن من... دیگ زندگیم باشوهرم هیچوخ درس نمیشه😔😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

به جرم زن بودن💔

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
2738

فکر کنم بهترین تصمیم همینه که بری و تموم کنی این زندگی رو 

همسرت اصلا بویی از انسانیت نبرده 

مطمئنی از نظر روانی سالمه؟؟؟

ببخشیدا حیوانات درنده هم تا این حد وحشی نیستن

وَ بِه راهِ آرِزوُها هَمه عُمر جستُ جو ها...🦋🌾🌠
تقصیری نداشتی که تو غلط کرده دستش بشکنه خورد بشه مردیکه بی غیرت

ای کاش لال میشدم بهش نمیگفتم راحت باش😭خب تامن میم پیشش ازاینستا خارج میشه تقصیرمن چیه هزارتاچیزمیادتوذهنم

تقصیری نداشتی،ارع برو

🖤🕊                                                                                                                                                                                   خون جاری در خیابانها از مقابل خانه‌ی شما نمیگذرد؟                               

🥺

غلط کرده

مگه چی گفتی🙄

برو حتما

بچه داری؟🥺

اگه امکانش هست بخون خوش حال میشم.  ریحانها هستم🤓بهم میگن نازنین بهاره🤗دلیل انتخاب نام کار بریم هم اینه😍از اون بچه درس خونام😉بیماری اضطراب دارم😪خانواده ام درکم نمیکنن و....🤧مثل همه مشکل دارم مالی و....🥺ولی امیدوارم😀انیدم به اینده است 👩‍🔬 برای همه چیزش برنامه دارم💪🏻تک و توک و تو ذهنم چیدم😃حتما امیدم منو نا امید نمیکنه😅و میتونم یه چشم کوری هم به اونایی که میگن نمیتونی و نمیشه و تو مثل فلان نیستی و...بگم😂💪🏻خوشحالم که به دنیا اومدم😉ودارم زندگی میکنم🙄تلاش میکنم🙄حالا با هر مشکلی که هست میسازم🤗🤗خدایااا شکرت برا همه چیز😘🌹💃در اخر اگه امضامو خوندی یه صلوات مهمونم کن و ریپ بزن منم برات بفرستم😃
ای کاش نمیگفتم اون جمله رو😭😭😭

چرا نگی؟؟؟

چرا باید پنهون کاری کنه که تو شک کنی

درسته نباید اینجوری میگفتی ولی حق داشتی اونم حق نداشت بزنه

بچه نداری جدایی رو یکی از گزینه هات بزار

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2706