2737
2734
عنوان

چطوری خوشحالش کنم

605 بازدید | 105 پست

سلام 

چطوري میشه دختری که عاشقته و شما هم دوسش دارین رو خوشحال کرد و بهش احساس آرامش داد؟؟ 

چکار باید کرد که یه رابطه جدی تسکین دهنده‌ی روحش باشه؟ 

ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

به حرف هاش گوش بده بدون قضاوت . بزار درد و دل کنه رات و دوستش بدونه تورو . اینکه تکیه گاه باشی و بدونه پشتشی خیلی خوبه . مانع پیشرفتش نشو و به خاطر دوست داشتن زیاد یا حساسیت بیش از حد محدودش نکنن . 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

شاید فکر کنی که خیلی تکراری باشه ولی یه شاخه گل خیلی روی یه دختر تاثیر میزاره بهش نشون بدیم که واستون ارزش داره تو کار ها ارزش مشورت بگیرین بعضی وقت ها بزارین با خودش تنها باشه بهش حس امنیت بدین انگیزه بدین اینا شاید به چشم نیاد ولی خیلی تاثیر دارا

حمایت و توجه و راستگو بودن حتی اگه به ضررت باشه اینا خیلی مهمن 

بعضی وقتا کادوهای بی مناسبت براش بگیر و مناسبتا رو هم یادت نره😂در حد توانت حتی اگه یه گل سر یا لاک باشه 

میشه سنمو فاکتور گرفت؟ 😂

داری گنجکاوترمون میکنی ها   نگفتی هم نگفتی . 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

ابراز احساسات بلد باش

بهش بگو دوسش داری .. براش میمیری و هواشو داری..

درکش کن

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️
2706