2733
2739
عنوان

کروناااا😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 224 بازدید | 40 پست
گفتم بجز اویشن  یعنی اویشن بخورید ، بقیه دمنوش ها ممنوعه  اینایی که نوشتم متخصص عفونی گف ...

من سرفم خلطیه یکمم راه میرم نفسم میگیره ولی راه نرم خوبم بیمارستان بستریم کردن دو دوز رمدسیویر زدن ترسیدم برا بچم خطرناک باشه خودم رضایت دادم مرخص شدم الان ب نظرت کار درستی کردم 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سرفم خلطیه یکمم راه میرم نفسم میگیره ولی راه نرم خوبم بیمارستان بستریم کردن دو دوز رمدسیویر زدن ت ...

من پزشک نیستم عزیزم ، نمیدونم‌

اگه دکتری که واقعا خوب باشه و باسواد باشه و بهتون گفته باشه برای بچه ضرر نداره خب میموندین 

اگه هم نه معلوم نبود ضرر داره یا نه ، کاره خوبی کردین 

هرچند باید اول ببینید اصلا درگیری ریتون چقدر بوده ، چون اکثرا با درمان خونگی خوب میشن 

مطمئنا اگه ریتون خیلی درگیر بود نمیذاشتن مرخص بشید 

روز چندم هستین؟؟

درخواست دوستی قبول نمیکنم
واقعا؟ منم از دیشب گلوم بدجوری درد میکنه افتضاحه اصلا به زور اب دهنمو قورت میدم.

اره حتمااااا برو من خوم تجربه درگیری کرونا رو داشتم 

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند . . .🌹😍🌹
2728
من پزشک نیستم عزیزم ، نمیدونم‌ اگه دکتری که واقعا خوب باشه و باسواد باشه و بهتون گفته باشه برای بچه ...

سیزده هفتمه سی تی نگرفتن ازم ،اخه تو نت خوندم نوشته بود فقط تو فاز حیوونی رو جنین تاثیری نداشته انسانیشو اصلا ازمایش نکردن بعد من اکسیژنم کلا خوب بود و اصلا اونجا اکسیژن بهم وصل نمیکردن دکتره گفت ضرر نداره ولی من باز ترسیدم چون اینجور وقتا بیشتر جون مادر و در نظر میگیرن فک کنم ،الان چهار روزه ولی خب تب ندارم بدن درد ندارم گلومم خلط داره دیگه نمیدونم توکل ب خدا تستمم منفی شد

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
اره حتمااااا برو من خوم تجربه درگیری کرونا رو داشتم 

😫😫باشه ممنونم

بستریتون کردن؟

بدترین روز زندگیم ۱۴۰۰/۹/۲۱ آذر، یکشنبه.. ساعت ۱۸:۲۹😔 برای خوب شدن مامانم دعا کنید و صلوات بفرستید خواهش میکنم❤😔
سیزده هفتمه سی تی نگرفتن ازم ،اخه تو نت خوندم نوشته بود فقط تو فاز حیوونی رو جنین تاثیری نداشته انسا ...

اونچیزی که پزشکها میگن 

درگیری ریه علایمش ایناست ، یک مورد روداشته باشید باید حساس بشید  

سرفه های پشت سره هم و‌شدید - سرفه های خلط دار شدید 

تب پشت سره هم و طولانی 

احساس درد در قفسه ی سینه

تنگی نفس 

تو کرونا بیشتر هفته ی دوم ملاکه ، یعنی اسکن ریه باید روز ۸ و‌۹ گرفته بشه 

اونم برای کسانی که اون علایمی که گفتم رو دارن 

تنگی نفس شما ربطی به بارداری نداره ؟؟؟؟

اونچیزی که پزشکها میگن  درگیری ریه علایمش ایناست ، یک مورد روداشته باشید باید حساس بشید   ...

ن چون از وقتی سرفه میکنم نفسم میگیره البته وقتی راه میرم چون گلوم ب شدت خشک میشه نمیدونم چرا زدم ب بیخیالی😭

2738
😫😫باشه ممنونم بستریتون کردن؟

نه گلم بستریم نکردن اما حالم خیلیییییییییی بد بود هرچی بگم کم گفتم الان بهترم اما با امروز میشه ۳۵ روز که درگیرم کامل خوب نشدم اما خب بارم خیلیییییییی بهترم ، به نظرم حتما یه سر دکتر برو اما نترس چون ری اکشن بدنا باهم فرق داره برای من اینجوری شد شاید شما اصلا ردش کنی و نیاز به درمان خاصی نباشه عزیزدلم، برو دکتر عفونی عزیزم 

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند . . .🌹😍🌹
ن چون از وقتی سرفه میکنم نفسم میگیره البته وقتی راه میرم چون گلوم ب شدت خشک میشه نمیدونم چرا زدم ب ب ...

کلا باردارها تنگی نفس نمیگیرن ؟؟؟ 

من یادمه فامیلم باردار بود یه جور دیگه نفس میکشید 

شاید سرفه + بارداری باعث شده راحت نفس نکشید و ریه درگیر نشده باشه 

دکترتون چی گفت ؟؟ گفت ریه درگیر شده ؟؟

کلا باردارها تنگی نفس نمیگیرن ؟؟؟  من یادمه فامیلم باردار بود یه جور دیگه نفس میکشید  ...

نمیدونم شاید،ن اصلا نگفت چون از من سی تی نگرفتن سرگیجه هم دارم اخه 😢

سرگیجه یعنی عدم تعادل ؟؟؟ 

ن تعادل ک دارم انگاری سنگینه سرم خیلی برا بچم میترسم

ن تعادل ک دارم انگاری سنگینه سرم خیلی برا بچم میترسم

خب دیگه طبیعیه ، سرگیجه با سنگینی فرق داره 

نترسید 

دکترها میگن ، معیاره  تنگی نفس تعدا تنفس در حالت نشسته هست 

یعنی اگه دیدین در حالت نشسته تعدا نفسهاتون بیشتر از ۲۴ هست باید برید بیمارستان 

چون باردارید به این کامنتها اکتفا نکنید با پزشک چک کنید 

اما به نظر میاد شما هم مشکله جدی ندارید و ان شاالله زود خوب میشید

خب دیگه طبیعیه ، سرگیجه با سنگینی فرق داره  نترسید  دکترها میگن ، معیاره  تنگی نفس ...

ممنون عزیزم خدا خیرت بده ❤❤❤

2706