2726
عنوان

کروناااا😭😭😭

224 بازدید | 40 پست

بچه ها هممون با هم گرفتیم 

جاریام برادر شوهرام 

مادرشوهرم هممون علایم داریم 

حال شوهرم خوب نیست

بی حاله تب و لرز داره  

بدن درد دل درد حالت تهوع

من خودم یکم بینی و گلوم میسوزه 

یکمم بدن درد دارم 

خانما بگین چیکار کنم حالمون خوب شه 

چه داروهایی خوبه 

چه غذاهایی بخوریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی یه سوال تست دو تا از برادر شوهرام و جاری هام مثبت شده مال ما هم همون کروناست دیگه ؟احتیاجی هست ...

اگه علایم دارین یعنی کروناس بری تست بدی دیگه فایده ای تو درمانش ک نداره برو دکتر دارو بده 

2728

این یه ویروس جدیدیه خانواده پدری مادریم حانواده های همسرم دوستام همه گرفتن نصف شهرمون مبتلا شدن 

علائم های تب لرز درد و سورش شدید گلو سرفه خلط اور بی حالی گرفتگی بینی و صدا 

رفتم دکتر گفت چون سرفه خلط دار و چرک داری به کرونانمیخوری پنی سیلین میزدم چند تا فامیلامون رفتن تست دادن منفی دراومده نمیدونم چه مریضیه هممون و گرفتار کرده تو فامیلامون کسی نمونده که گرفتار نشده باشه

بوخور ممنوع 

انواع دمنوش به جز اویشن ممنوع‌

۱/۳ موز و‌ ۱۰ عدد مویز هر هشت ساعت‌

همه ی میوه ها درصورت نداشتنه اسهال

کدو حلوایی هر ۸ ساعت یه تکه

گوجه کبابی هر ۸ ساعت یک عدد 

سوپ جو‌

اب ولرم 

شستشوی دهان و بینی با سرم 

دارو هم که دکتر میده 

نگران نباشید ادمهای سالم خفیفش رو میگیرن

درخواست دوستی قبول نمیکنم

سریع برین دکتر خطرناک میشه اگه گلوت درد میکنه یه وقت خدایی نکرده زبونم لال امکان داره بزنه به ریت حتماااا دکتر برو 

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند . . .🌹😍🌹
بوخور ممنوع  انواع دمنوش به جز اویشن ممنوع‌ ۱/۳ موز و‌ ۱۰ عدد مویز هر هشت ساعت‌ همه ی م ...

اویشن که میگن خیلی خوبه

من۲ روزه کرونا گرفتم و خواهرمم یک هفته ای میشه دمنوش اویشنم میخوریم.

بدترین روز زندگیم ۱۴۰۰/۹/۲۱ آذر، یکشنبه.. ساعت ۱۸:۲۹😔 برای خوب شدن مامانم دعا کنید و صلوات بفرستید خواهش میکنم❤😔
سریع برین دکتر خطرناک میشه اگه گلوت درد میکنه یه وقت خدایی نکرده زبونم لال امکان داره بزنه به ریت حت ...

واقعا؟ منم از دیشب گلوم بدجوری درد میکنه افتضاحه اصلا به زور اب دهنمو قورت میدم.

بدترین روز زندگیم ۱۴۰۰/۹/۲۱ آذر، یکشنبه.. ساعت ۱۸:۲۹😔 برای خوب شدن مامانم دعا کنید و صلوات بفرستید خواهش میکنم❤😔
اویشن که میگن خیلی خوبه من۲ روزه کرونا گرفتم و خواهرمم یک هفته ای میشه دمنوش اویشنم میخوریم.

گفتم بجز اویشن 

یعنی اویشن بخورید ، بقیه دمنوش ها ممنوعه 

اینایی که نوشتم متخصص عفونی گفته

درخواست دوستی قبول نمیکنم
گفتم بجز اویشن  یعنی اویشن بخورید ، بقیه دمنوش ها ممنوعه  اینایی که نوشتم متخصص عفونی گف ...

🤦‍♀️اهان عذر میخوام اشتباه متوجه شدم

2706