2737
2734

[QUOTE=213068524]@عسل_جانم     @هدااااا   بیاین اینجا ببینین اینجا چه خبره فهمیدین به منم بگین🤣 ...[/QUOTE

میخاد با زبون پر زبانی به پسره بگه ..... میخامت عررر🦹🧶🥕🥝

۱. ممنون واسه بودنت تو سالی که گذشت                         ۲.آرزو واسه داشتنت تو سالِ جدید 🤍🫀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@نی_نی_یار_3     سلام این آقا اینجا رو اشتباه گرفته اند با این ادبیات بی ادبانه

واقعا  نمیفهمی من دادرم شوخی میکنم    چشمک زشته واقعا فکر نمیکردم این قدر ذهنت مریزاد باشه  بچه دو سآله هم میفهمه شوخی میکنم   واقعا که

2731
وای دریا من تجربه دارم تازه بوسم فرستادم😆😆😆😆

اوه اوه تو دیگه استاد مایی🤣🤣🤣

بیا یکم از این تجربیاتت در اختیار ماهم بذار ثواب داره😂😂

..لینک گفتینو                                                              goftino.com/c/cFegpK                                                                                                               اونی که لیاقت مارو نداره، خب نداره دیگه.              غصه کم سعادتی مردم رو هم ما بخوریم؟😌
2738
[QUOTE=213068524]@عسل_جانم     @هدااااا   بیاین اینجا ببینین اینجا چه خبره فهمیدین به ...

خو این دیگه با زبون بی زبونی نیس😂😂

این دیگه کارش از نخ دادن گذشته میخواد طناب بده🤣🤣🤣

..لینک گفتینو                                                              goftino.com/c/cFegpK                                                                                                               اونی که لیاقت مارو نداره، خب نداره دیگه.              غصه کم سعادتی مردم رو هم ما بخوریم؟😌
اوه اوه تو دیگه استاد مایی🤣🤣🤣 بیا یکم از این تجربیاتت در اختیار ماهم بذار ثواب داره😂😂

باشع شماره کارت میدم اول 

پول واریز کنید به حسابم😆😆

Pv🔒درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز✌😁
یاد گرفتی ب منم یاد بده😂😂

باش😂😂

2706