2737
2734
عنوان

هفته شش بارداری ام و...

81 بازدید | 13 پست

سینه هام درد نداره گاهی فقط یه مقدار نوکش حساسه وگرنه مثل قبلا نیست این یعنی چی ؟؟هنوز سونو نرفتم نگرانم

دعام کنید نی نیم سالم و به موقع به دنیا بیاد خواهرا

عزیزم تو بارداری علائم یه روز هست ی روز نیست نگران نباش

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان دو سه روزه اینجوره

اشکالی نداره علائم کم و زیاد میشه بخودت استرس نده

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2738
مبارک باشه حالتون چطوره؟؟چه علاعمایی دارین؟من بدنم داغه و خیلی بی حالم

ممنونم عزیزم، خوبم، گاهی سرگیجه خفیف، گاهی هم حالت تهوع خفیف دارم... خیلیم خوابالو شدم

چشم دنیا بشود کور تو مستانه بخند
ممنونم عزیزم، خوبم، گاهی سرگیجه خفیف، گاهی هم حالت تهوع خفیف دارم... خیلیم خوابالو شدم

سونو رفتین؟کی میخواین برین؟؟

نه نرفتم، شبکه بهداشت گف هفته هشتم برو، ولی اگه خونریزی یا درد داشتی زودتر برو،  شما کی میری

منم هفته دیگه ولی تا سونو نرم نبینمش باور نمیکنم هستش آخه من از وقتی آزمایشم مثبت شد دارم شیاف میزارم