2737
2739
اسم اپلیکیشن،  داره دوس دختر بنظرت؟، باتوجه به اینکه یک ساعت مدام آنلاین بوده؟

اره احتمالا داره.نه به خاطر اینکه ۱ساعت آنلابن بوده چون مرد پ

آزاد و مجردیه و روابطش به خودش ربط داره.شمام به جا این کارگاه بازیا بشین زندگیت بکن

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسم اپلیکیشن،  داره دوس دختر بنظرت؟، باتوجه به اینکه یک ساعت مدام آنلاین بوده؟

نه خب نمیشه اینجوریم فک کنی

منم ی رفیق دارم صبح زود آن میشه الکی نتشو روشن میکنه میخابه😐

شاید بخاطر کارشه..کارش چیه؟

و اینکه میشه راجب این رصد یکم توضیح بدی

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)
2731
نه خب نمیشه اینجوریم فک کنی منم ی رفیق دارم صبح زود آن میشه الکی نتشو روشن میکنه میخابه😐 شاید بخا ...

کآرش بیشتر واتس اپیه، آخه دیشب یک ساعت مدام انلاین بود، از ۱۱ شب هم دیگه آنلاین نشد

رصد اپلیکیشن چک کردن انلاینیه

کآرش بیشتر واتس اپیه، آخه دیشب یک ساعت مدام انلاین بود، از ۱۱ شب هم دیگه آنلاین نشد رصد اپلیکیشن چک ...

ممکنه بخاطر کارش باشه

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)
طرف چی میگف؟

باهام کنار میومد توضیح میداد تا قانع میشدم

مثلا یه ثانیه دیر سین میزد میگفتم با کی حرف میزنی کجا سرت مشغوله و فلان

توضیح میداد یا نشون میداد و باعث میشد تا کمتر بشه شدت این اخلاقم

ولی خب خودم داشتم اذیت میشدم سر این کارم و برا همون رفتم دنبال راه کنار گذاشتنش و الان خیلییی بهتر شدم، اونم باهام بهتره

ژینا گیان تو نامری ناوت ئه بیته ره مز❤️                                    
2740