2737
2734
عنوان

یه احمق منو سرکار گذاشته مزاحم میشه بعد...😕میگه شماره منو میده.‌.😰

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 47 پست
ببین برنامه رو دارم ولی بلد نیستم باهاش کار کنم کجا شماره بزنم؟

بالای بالا علامت جستجو 

ف. لتر شکنت حتما روشن باشه وگرنه کار نمیکنه 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏
بالای بالا علامت جستجو  ف. لتر شکنت حتما روشن باشه وگرنه کار نمیکنه

مرسی

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا این حرفا چیه کسی که زنگ زده باید بدونم کیه من شمارم رو به هر بی صاحابی ندادم فقط خانواده و دوستام ...

گیریا..خب‌بنده خدا شاید اشتباهی شماره رو‌گرفته بعد ک‌جواب دادی صداتو نشناخته فهمیده اشنباه گرفته...تموم شد رفت

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉