2733
2734
عنوان

یه احمق منو سرکار گذاشته مزاحم میشه بعد...😕میگه شماره منو میده.‌.😰

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 47 پست
وا خب اشتباه گرفته یعنی خودت اصلا اشتباه شماره نگرفتی تا حالا . بعدم قطع کرده نه پیامی داده نه زنگی ...

ولی میتونست تو یه کلمه بگه اشتباه شد !

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون احمقه طرز حرف زدنش رو که دیدی ! من در جواب فقط گفتم شعور ندارید مواظب حرفاتون باشید بلاک میکنم و ...

تو خب خیلی گیر دادی هم پی دادی هم رفتی تو وات چندبار هم پرسیدی

باید به بعضی از آدمایی که فک میکنن فقط حرف خودشون درسته و بقیه خرن گفت شما درست میفرمایید 

تو ویس براش بگوز بفرس

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2728
تو نمبربوک میزدی خب  من شماره غریب ببینم ج نمیدم بعد ک قطع شد میرم نمبربوک ببینم کیه 😐

چطوری ؟ بهم میگی لطفا ؟

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
وا این حرفا چیه کسی که زنگ زده باید بدونم کیه من شمارم رو به هر بی صاحابی ندادم فقط خانواده و دوستام ...

ماهم شمارمونو به هرکسی نمیدیم اشتب شددددد

باید به بعضی از آدمایی که فک میکنن فقط حرف خودشون درسته و بقیه خرن گفت شما درست میفرمایید 
2740
نباید پیگیری میکردی اشتباه گرفته بوده

خب باید بگه اشتباه گرفتم!

ولی میتونست تو یه کلمه بگه اشتباه شد !

جلل الخالق . انصافا باید میگفتی یکی زنگ زد من مزاحمش شدم . خیلی پیگیری حالا شمارتو پخش کرد به جاش یاد میگیری اینقد پیگیر نباشی وقتی حساسی رو شمارت

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
جلل الخالق . انصافا باید میگفتی یکی زنگ زد من مزاحمش شدم . خیلی پیگیری حالا شمارتو پخش کرد به جاش یا ...

خب اگه جرعت داره پخش کنه من هزار برابر بدترش رو انجام میدم 

اگه نیازه حتی شکایت میکنم 

من فقط پرسیدم شما میتونست بگه اشتباه شد ! 

چطوری ؟ بهم میگی لطفا ؟

عزیزم یه برنامه هست به اسم numberbook 

شماره هر کی رو میخوایی وارد میکنی بعد اسمی که مردم اونو تو گوشیشون سیو کردن بهتون نشون میده... حتما هم برای استفاده از این برنامه باید فی. لتر ش. کن وصل باشی... اگه میخوایی درخواست بده شمارشو برام بفرس تا امارشو در بیارم برات 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏

اسی جان من میدونم چی میگی چون برام پیش اومده،منم میگم اگه اشتباه گرفته باید معذرت خواهی میکرد،ولی الان هرکی زنگ بزن دیگه کاری ندارم به دفعه دوم بکشه بلاک و تمام دیگه خودمو درگیرش نمیکنم

تماس اشتباه انقدر پیگیری نمی‌خواد دیگه.

یکبار زنگ زده، بذار ببین اگر چندبار شد اونموقع بگو مزاحم و انقدر پیگیری کن.

الان که شماره تماس گیرنده مشخصه, هزارتا نرم افزار هست بشه عکس یا اسم رو دید ، مزاحمت خیلی خیلی کمتره یا میشه گفت اصلا نیست. اگر اون سالها بودین که حتی شماره طرف رو نمیدیدین ، چکار میکردین؟!؟!

حالا اصلا طرف مزاحم، یعنی پیغام بزنی بگی شما، جواب درست میده؟!؟!

بهتره آدم اصلا بعدش پیغام و زنگ نزنه به طرف، تا اون پررو نشه و بخواد حرفی بزنه.

عزیزم یه برنامه هست به اسم numberbook  شماره هر کی رو میخوایی وارد میکنی بعد اسمی که مردم اونو ...

ببین برنامه رو دارم ولی بلد نیستم باهاش کار کنم کجا شماره بزنم؟

2706