2733
2734

سلام ببخشید کسی رانندگی می‌کنه احتمال داره دنده عقب گرفتنی به چیزی بخوره و متوجه نشه؟مثلا خدا نکرده به کسی بخوره متوجه نشه

فکر نکنم چون صدا میده 

مگه اینکه حواسش نباشه یا سر و صدا باشه

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پس احتمالش هست؟

اره

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚
2738

سللم عزیزدلم  من ازت راهنمایی میخام با توجه ب تجربه ات 

تو به تاپیک گفتی ب اجبار ازخانواده همسرت دورشید  میشه راجبش حرف بزنی 

من شرایط تورو دارم چندسال تحنل کردم درنهایت با یه نوزاد دیگه توان تحمل نداشتم و بکماهه اومدم خونه پدرم و تاخونه روعوۻ نکنه برنمیگردم  نخایت جدامیشم  

یک زن از عشق تو جان داد، ولی خاک نشدتلخیِ حادثه از ذهنِ خدا پاک نشد/در غم مُردن او آینه‌ی ماتِ اتاق/همنشینِ ِ رُژ وُ سنجاقِ سر وُ لاک نشد/روحیاتش که به هم ریخت شبی زد به سرش/بی صدا بود جنونش وَ خطر ناک نشد!گرچه می‌خواست همه خاطره‌ها را ببرد/سهم او بیشتر از ظرفیت ِ ساک نشد/از سر سادگی‌اش بود... به تو رو آورد .../باورت داشت و یک ثانیه شکّاک نشد/آن قَدَر مُرد برایت که تو را مرد کند !/چشم تو هرگز از این مرثیه نمناک نشد/تشخیص جنسیت از سونو nt صددرصد😐😁