2737
2739

دیگه حالم ازنداشتن وحسرت خوردن ب هم میخوره.شوهرم هرسال ی کار عوض میکنه پارسال ماشین سنگین داشت فروخت بعد شرکت زد ۶ماه اونو داشت بعد اونم ب هم زد الان سوپرمارکت زده کلی قرض داریم.ب خدا ندارم واسه دخترم پالتو بگیرم.از زندگی خسته ام پیر شدم.دلم میخواد ماهم ی درامد ثابت داشته باشیم.یادم نمیاد شوهرم آخرین بار کی بغلم کرده انقدر ک فکرش درگیره قسطو بدهیه.بخدا خیلیم دلش پاکه و مردونگی داره.از لقمه خودش و ما میگیره میده ب فقیر.همین دیشب داشتیم از خونه پدرشوهرم برمیگشتیم توی راه ی آقایی ماشینش خراب شده بو پلاکش برا ی شهرستان دیگه بود شوهرم رفت پایین چن تا ابزار بهش داد ک حدود ی تومنی قیمتش میشد.میگفت آقاهه گفته برات پس میارم گفتم اگه نیاره چی گفت دیگه خودشو خداش من ک وظیفه انسانیمو انجام دادم.ولی خدا چرا کمک ما نمیکنهههه

عضوگروه قرمزوزن اولیه ۸۰.وزن هفته قبل ۸۰.وزن هدف چالش ۶۸.وزن نهایی۶۰

خب عزیزم

چرا همش این شاخه اون شاحه

مشکل کار همینه دیگه

سرمایه هی از دست میزه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
خب عزیزم چرا همش این شاخه اون شاحه مشکل کار همینه دیگه سرمایه هی از دست میزه

نمیدونم دیگه نا ندارم بهش بگم نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الان از نظر سنی و بقیه چیزا بهترین زمانه برام ک برا بچه دوم اقدام کنم ولی بچه خواستنشم پول میخواد چ برسه ب بقیه چیزا.دخترم طفلی خیلی تنهاس

2738
نمیدونم دیگه نا ندارم بهش بگم نکن

باید بگی

جلوش سفت و سخت وایسا

نا ندارم چیه دیگخ

زندگیته

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

اینجوری گ خودت گفتی سرمایه اش تقریبه خوب بوده اما هی شغل عوض کرده دیگ سرمایه شو ازدست داده.اگ روی یه شغل خوب بمونه مطمئناموفق میشه.کاش نمایشگاه میزدین الان پول تو ماشینه

..وزن شروع رژیم خودسر۷۵کیلو..وزن شروع رژیم باگروه۶۸..وزن شروع دوباره رژیم۶۵ ...هدف اول ۶۰...هدف دوم ۵۸تاریخ شروع رژیم باکالری۱۳۰۰ جمعه۹ابان۱۴۰۰... بازی تموم نمیشه تاوقتی ک برنده بشم
چرا ماشینو فروخت الان درآمدش خوبه شوهرم میره دنبالش ماشینتو چی بود 

دانگ فنگ بود.آره درامدش خوب بود خیلی.دوستاش هواییش کردن.ولی همش تو جاده بود وماتنها

درست میشه انشاالله 

وقتی لایک کردم ینی برات صلوات فرستادم کاربری دست دونفره   میشه برام یه صلوات بفرستی ؟مرسی.خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره خدایا شکرت واسه همه چی    خدا جونم وقتش نیست یه خونه حیاط دار خوب و بزرگ بهم بدی   میدونم ک بهم میدی خیلی حرف شنیدم خسته شدم چرااااا آخه .میدونم ک همه چی درست میشه لطفاً زودتر خسته شدم خدایا خودت میدونی و میبینی لطفاً کمکمون کن   
2706