2733
2734
عنوان

بارداری

85 بازدید | 14 پست

سلام دوستان برای بار دوم باردارم فرزند اولم ۵ سالشه شکر خدا،الان تقریبا ۸ هفته هستم متاسفانه از هفته اول با سونو ها بهم گفتن جنین مشکل داره در صورتی که فرزند اولم هم همینطور بود میگفتن بنداز ولی شکر خدا خوبه،هی گفتن خارج رحمه،پوچه رشد نمیکنه ولی هفته پیش دیدیمش فقط قلب رو ندیدن الان ۱ هفته هست به لکه بینی افتادم دکتر میگه داره سقط میشه ولی حال عمومیم خوبه خواهشا هر کی تجربه داره بهم بگه آیا دربارداری لکه بینی داشتید بچه سالم دنیا اومده؟ و من از کورتاژ وحشت دارم به چه صورته؟

کورتاژ خییییلی راحت وبدون درده ...هیچی متوجه نمیشی..

لکه بینی هفته های اول معموله...استراحت کن کامل وهفته دیگه برو سنو ان شاا..هم قلبش رو بشنوی هم نینیتو ببینی...الان زوده واسه تشخیص پوچ بودن یا نبودن..ولی اگر تشخیص خارج رحمی دادن با سنو اون بحثش جداست وهرچه زودتر اقدام به سقط کنی بهتره

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کورتاژ خییییلی راحت وبدون درده ...هیچی متوجه نمیشی.. لکه بینی هفته های اول معموله...استراحت کن کامل ...

دوستم اشتباه میکردن خارج رحمی هست بعد جنین رو جای خوب در رحم دیدن،دارم از ترس سکته میکنم میگم اگه سالمه بمونه،به نظرت لکه بینی میتونه عادی باشه بچه بمونه ؟

2728
اگ‌ میخوایش نذر کن نذر یه امام کن

بله میخوامش خیلی مخصوصا پسر ۵ سالم هی میاد شکمم رو میبوسه میگه کی دنیا میاد ولی به زور نه میگم انشالله سالم باشه دکتر هفته پیش گفت کورتاژ کن گفتم بچه های من قلبشو دیر نشون میده بذار دو هفته بمونه

دوستم اشتباه میکردن خارج رحمی هست بعد جنین رو جای خوب در رحم دیدن،دارم از ترس سکته میکنم میگم اگه سا ...

لکه بینی عادی نیست ولی شایع هست تو هفته های اول واگر استراحت کنی کم یا قطع میشه ..چون هنوز قلب رومشاهده نکردن بهتره از شیاف وداروهای ضد سقط استفاده نکنی ..وارد هفته نه که شدی ان شاا..برو سونو اگرقلب مشاهده شد حتماااااز شیاف ضد سقط استفاده قطعا دکتر وایت تجویز میکنه اینو....فعلا امید داشته باش واستراحت مطلق کن

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...
برای کورتاژ بیهوش میکنن؟

قبل از کرونا آره ..احتمالا الان بیحسی از کمر به پایین کنن که این گزینه بهتری هست ..زودتر ترخیص میشی

2738
بله میخوامش خیلی مخصوصا پسر ۵ سالم هی میاد شکمم رو میبوسه میگه کی دنیا میاد ولی به زور نه میگم انشال ...

ان شاالله بمونه😍😍😍😍 خبرش بهم بده نگرانتم اجی

خوشبختی یعنی داشتن همسر سید و دختر سادات😍💚💚
قبل از کرونا آره ..احتمالا الان بیحسی از کمر به پایین کنن که این گزینه بهتری هست ..زودتر ترخیص میشی

مشکل اینجاست که من بی حس نمیشم برای زایمان اولم هم بیهوش کردنم هم بی حس

ان شاءالله که نی نیت واست میمونه.براتون صلوات فرستادم

دخترم ۱۳اردیبهشت باروش زایمان طبیعی به دنیا اومد😍🥰خدایا مواظب دخترم باش به خودت سپردمش😍😘برای سلامتی نی نیم صلوات میفرستی؟اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم😊 هرچی خدابخواد خدا که بدنمیخواد😍❤الهی داده ونداده ات را شکر😘🤲🏻
مشکل اینجاست که من بی حس نمیشم برای زایمان اولم هم بیهوش کردنم هم بی حس

بیهوشم کنن ضرر نداره که...چرا اینقدر به موضوعات منفی فکر میکنی ...شاید اصلا به این گزینه احتیاجی پیدا نکنی..مثبت فکر کن

2706