2737
2739

من وشوهرم دوماهه ازهم جدازندگی میکنیم دوتاخونه اجاره کرده بودیم یکیش تهران یکیشم شهرستان ک گاهی خونه اقوام میرفتیم اونجاهم میرفتیم یه سری ک شهرستان بودیم من چت دیدم ازش البته باراولش نبود و برگشتم تهران واونم مونداونجا بعد درخواست تمکین داده ک زنم خونه روول کرده ورفته درصورتی ک محل زندگی اصلیمون تهرانه  ودرواقع اون به خونه برنگشته بعدم ک من رفتم شهرستان دیدم یه دختره تورختخوابشه وزنگ زدم ۱۱۰ اومد  بعدتمکین من دادخواست نفقه داده بودم حالا برداشته یه اظهارنامه داده که رب وگوشت ولپه و لباس زمستونی خریدم وبیاازدرخونم تحویل بگیر 

یعنی چی اخه این مگه من گدام اخه بیشعور معلوم نیست چی توسرشه مگه نفقه رونقد پرداخت نمیکنن ؟؟فرداهم وقت رسیدگی نفقست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
نفقه نقد نیست لزوما . مایحتاج روزمره از خوراک و پوشاک در حد عرف رو میگن نفقه 

بعدمن باید برم ازدرخونش بگیرم مطمئنم اصلا نه خریده اینا رو نه میده ونمیرم حتی برممم دروبازنمیکنه

خوب چرامن برم درخونش بعد اجارم چی هزینه دوادکترم چی هزینه های ارایشگاه واینام چی 

اینا هم نفقه هست مگر بیماری خاص داشته باشی که دیگه نفقه نداره یا بحث ارایشی از عرف خارج باشه

اما میتونه بهت پولشو نده خودش برات انجام بده و هزینه کنه 

الان میتونی برای کرایه خونه و هزینه های دیگه بهش بگی

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     
بعدمن باید برم ازدرخونش بگیرم مطمئنم اصلا نه خریده اینا رو نه میده ونمیرم حتی برممم دروبازنمیکنه

این احتمالا میخواد عدم تمکین بگیره که بقیه چیزا رو ساقط کنه و مجوز ازدواج از دادگاه بگیره

کاربر مرد هستم 

[QUOTE=213063939]اگه برای شما مسکن تهیه کرده شما موظف به زندگی در اونجا هستید [/QUOTEگفتم ک خونه مشترکمون تهرانه اونم ب اسم من رهن کردیم پولشم من دادم اون خونه ک شهرستانه خونه اصلیمون نیست خونه خالیه خودشه رقته مونده اونجا 

[QUOTE=213063939]اگه برای شما مسکن تهیه کرده شما موظف به زندگی در اونجا هستید [/QUOTEگفتم ک خونه مشت ...

ببین من اصلی و فرعی شو نمیدونم دادگاه هم کاری به این نداره . دادگاه میگه شوهرت هرجا خونه گرفت باید زندگی کنی 

کاربر مرد هستم 
این احتمالا میخواد عدم تمکین بگیره که بقیه چیزا رو ساقط کنه و مجوز ازدواج از دادگاه بگیره

عدم تمکین بهش میدن مگه من رفتم توخونه دیدم ی دختر با۲۵ سال تعاوت سنی تورختخوابشه درم بازنمیکرد بالگدزدم دراواشده رفتم تو  توکلانتری گفتن شفاهی صیغه خوندیم مدرک فردامیخواستیم بگیریم 

2706