2733
2739

برای ترکیه ۲۵۰خزار دلار بدیم دیگه چه چیزای میخواد 

شنیدم قرارداد ها متغیره راسته ؟ یعنی میگن بعد یه مدت میگن یا ۲۵۰هزار دلار دیگر سرمایه گذاری می‌کنی یا اقامت ازت گرفته میشه 

دلم باران دهانم باران دستم باران تو منتظر ولنتاینی من منتظر بیست دو بهمنم ما مث هم نیستیم 

اقامت ازت گرفته میشه😐

نمیدونم کی نیاز داره اینو بشنوه ولی اگه فردا امتحان داری و هیچی بارت نیست پاشو درستو بخون، به کارای عقب افتادت برس، اگه کسی بهت حس ناکافی بودن میده نشیمنگاهش متزلزل باد چون تو به اندازه‌ی خودت خوب و کافی هستی، اگه کسی امروز بهت نگفته چقد خوشگل شدی من میگم “خیلی خوشگل شدی”، اگه اوضاع روحی، جسمی، مالی‌ت خوب نیست اشکال نداره درست میشه، اگه درگیر مشکل خاصی هستی و احساس ناراحتی میکنی یه بغل از راه دور برای تو، اگه اطرافیانت دائما با دیگران مقایسه‌ت میکنن بهشون گوش نکن چون تو قرار نیست مثل بقیه باشی و همین که خودتی کافیهمن همون قهوه تلختم، چای سردتم، غروب جمعه‌تم، کلاس دینی‌تم، گره‌ی هندزفریتم، استوری واتساپتم، درصد منفی تستای درسیتم، غروب سیزده به دردتم، سردردتم، میس‌کال ناشناستم، پنج درصد آخر شارژ گوشیتم، عجله وسط ترافیکتم، صبح شنبه‌تم، سرعت پایین اینترنتتم، صدای بغض‌دارتم، تَرَکای روی قلبتم، خورشت کرفستم،موجودی آخر ماه حسابتم، استرس هفته‌ی قبل از کنکورتم، دروغ شنیدن از رفیقتم، خراش روی انگشتت با کاغذ کتاب مورد علاقتم، هفت سین بی سبزه‌تم، حیاط خالی مدرسه بعد از دیر رسیدن سر صبحگاهتم، خواب بد نیم‌روزیتم. من همه‌ی اون چیزایی ‌ام که هیچوقت قرار نیست دوستشون داشته باشی  _غُصه‌چیزیو‌نخورید‌توزندگی هنوز الله کریمه _💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم بذار تو چمدونت با خودت ببر .کوچولو موشولو ام ب خدا🥺🔪

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498

باید خونه ای به قیمت ۲۰۰۰بخری...تااقامت بگیری

اموزش زبان بصورت فوق حرفه ای باقیمت مناسب🌷بالاترین کیفیت🌷🌷🌷تدریس دروس ریاضی ،شیمی،فیزیک ،زیست،عربی بطور کامل و قیمت مناسب 🌷اطلاعات بیشتر درخواست بدین😍🤗
2740
باید خونه ای به قیمت ۲۰۰۰بخری...تااقامت بگیری

نه بابا باید فقط ۲۵۰هزار دلار سرمایه گذاری کنی پنج سال بعد میتونی پول رو هم برداری یعنی هرچی که سرمایه گذاری کردی رو برش داری 

دلم باران دهانم باران دستم باران تو منتظر ولنتاینی من منتظر بیست دو بهمنم ما مث هم نیستیم 
پول داری از داماک خونه بخر پناهندگی هم بهت میدن

داماک کجا هست ؟ 

کسی خبر داره سوئد چطوره ؟ 

کشور های تاپ فقط انگلیسی زبان بدون امرکیا و انگلیس چی آند اقامت گرفتنشون چطوره ؟ 

منم بذار تو چمدونت با خودت ببر .کوچولو موشولو ام ب خدا🥺🔪

دانشجو دارو سازی باید مارو ببره یا ما فقیر فقرا شمارو 😐

@000ooمهرساoo000    

یه دارو ساز دیگه 😐 

راستی چیشد رشته رفتیید روان شناسی ؟ 

داماک تو ترکیس دیگه

حچصله ترکی یاد گرفتن ندارم فقط کشور انگلیسی زبان البته انگلیسی هم بلد نیستم ولی با اون راحت ترم 

2706