2733
2739

وای نمیدونم چرا نمیفهمه! چرا پا نمیشه بره بینیشو بگیره، یه عالمه کار ریخته سرم و و قت هم نیست باید تحویل بدم زود، هیچچچچچچ کار نمیکنه خداشاهده کار اضافی هم میتراشه برا من، پریروز کل روز نشسته بود اینجا ولی تحت وب سرگرم کارای یه شرکت دیگه بود!!!!!  تنها کاری که قرار بود بکنه پر کردن چندتا فرم بود..دیدم مثل من ناهار سفارش داده که اضافه کاری بمونه..بیشعور رفت پایین با باقی همکارا که رفیقشن ناهار رو خورد و اومد فرمارو گذاشت رو میز من که انجام بدم و رفت خونه!!!!!!!!! ینی یه ساعت اضافه موند یه ناهار خورد رفت خونه....الان این فین فین کردنش داره روانیم میکنه..جایگاهشم جوریه نمیتونم در بیوفتم یا زیراب بزنم..هنسفری هم نمیشه زد..بچه ها دعاکنید خدا بهم صبر بده از 17 سالگی دارم کار میکنم و پیر شدم..اعصاب ندارم دیگه

خو خودتم همش اینجایی از صب چن تایک زدی برو به کارت برس😐

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خو خودتم همش اینجایی از صب چن تایک زدی برو به کارت برس😐

سیستم الان مشکل داره نمیتونم ادامه بدم کاره رو باید صبر کنم پشتیبانی اصلاحش کنه، همینم الان کلی استرس داده بهم

2738
سیستم الان مشکل داره نمیتونم ادامه بدم کاره رو باید صبر کنم پشتیبانی اصلاحش کنه، همینم الان کلی استر ...

ای بابا نگهرن نباش درس میشه🙂

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫
فقط خدا صبرت بده سعی کن فکرت رو منحرف کنی یا مثلا غیر مستقیم بپرسی ازش نکنه سرما خوردی هی فین می کنی ...

بابا اینا خیلی نفهمن، . یه رفتارایی میکنن ادم توش میمونه، الان هنسفری زده داره کلیپ میبینه، بابا نمیبینی دست تنهام؟ بشین اونجا فقط فین فین کن..خدایا صبر بده

2706