2737
2739
درسته عزیزم ولی واقعا رفتم دیدم مثلا کسی که کوله داشت اکثرا میگفتن لابد ترم اولی هست  حرف شما ...

والا من تو دانشگاه فردوسی مشهد ک سومین دانشگاه کشوره هم درس خوندم هم کار میکنم ولی این حرف و حدیث ها نیست و کوله پشتی رو ک تو بچه های کارشناسی فت و فراوون میبینم حتا ارشد حتا محیط دانشگاه از نظر لباس پوشیدن داره خیلیییی اسپرت میشه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
والا من تو دانشگاه فردوسی مشهد ک سومین دانشگاه کشوره هم درس خوندم هم کار میکنم ولی این حرف و حدیث ها ...

نمی‌دونم عزیزم شاید محیط با محیط فرق می‌کنه 

آروم باش ، صبور و آهسته پیش برو خالص باش❤️
خودشون مقطع راهنمایی رو باهاتون مطرح کردن ؟  نگهبانها بعد مدتی تمام دانشجوها رو میشناسن و جای ...

از من کارت دانشجویی نمیخوان...مثلادارم رد میشم از در دانشگاه

صدام میکنن خانوم وایستا ببینم...میگن کجا میری ؟ میگم میرم مثلا کتابخونه! بعد میگه کتابخونه کدوم وره؟ ادرس میدم...میگه دانشجو کدوم ترم

جلوی اون همه دانشجو

میشه برای شغل همسرم  صلوات بفرستید؟ ❣️🌱
چیزی که خیلی جالبه اینه که این موضوعات رو با همسرتون مطرح میکنید و اونم نظر میده😅این خیلی جالبه به ...

اخه همسرم با من توی یه دانشکدست..

2738
به نظرم ربطی نداره,از الان محکم باش

ببین بخاطر این جلوی همسرم کم میارم..چون منو توی دانشکده میبینه. و همیشه زود پیدام میکنه...میگه بینشون ریزترین توییی..کوله بخری دیگه مهدکودک میزارمت..راستم میگه...یعنی اگه نگم دانشجو بهم راهنمایی میخوره

از بعضی نظرات تعجب کردم که می گفتن کوله مرسوم نیست!!😐

۶ سال دانشجو بودم، همیشه کوله دیدم دست دانشجو ها و  کوله بردم

ادم لپ تاپ می ره، بهترین کیف که رو پشت توزیع وزن می کنه کوله است

اگر قرار نیست هیچی با خودتون ببرید (مثلا فقط یه کاغذ و خودکار!) اره یه کیف دستی کوچیک کفایت می کنه

ولی کوله بهترین وسیله دانشجوییه

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
والا من تو دانشگاه فردوسی مشهد ک سومین دانشگاه کشوره هم درس خوندم هم کار میکنم ولی این حرف و حدیث ها ...

دقیقا ما هممون تو مقطع ارشد هم مرتب کوله می بردیفقط یه همکلاسی خانم داشتیم نزدیک پنجاه سالش بود، اون بنده خدا دیگه کوله نمی انداخت😁

بقیه همه از دم کوله

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

ن

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚
2706