2733
2734
عنوان

کاربراقا###=مشاور خرید گوشی تبلت لپ تاب تلوزیون

| مشاهده متن کامل بحث + 2006 بازدید | 366 پست
اصلا نخر آیفون جدید هاشم ارزش خرید بالایی ندارن وای به حال اون قدیمیااش  واقعا بعد باور کن ...

من کیفیت دوربینش رو خیلی میپسندم. فقط بخاطر دوربینشم. بهترین مدلای سامسونگ بازم یجوری هستن. اما گوشی های ایفون دوربینشون عالی هستن. یه سامسونگ دارم در کنارش

زخم هایت را پنهان کن!اینجا مردم خیلی با نمک شده اند...!
ردمی نوت ده پرو  @golparissssaaa    

گرونه ک من گفتم 6 تا 7 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای استفاده معمول  برای کلاس و اینجور مسائل و برنامه پایتون و فتوشاپ

خوب اگه تخصصی هست خوب من در این موارد نیاز شما از بیست تومن میتونم پیشنهاد بدم که خوب باشه تا به بالا شما چه حد قیمتی راحت تر هستید اکه میتونید بیشتر هزینه کنید بکنید جای دوری نمیره بعد از فارغ از تحصیلی بدرد میخوره یه لب تاب قوی خیلی خوبه حالا بیستومنی بگم یا ۳۰ تومنی تا چه حد قیمتی راحت هستید 

دلم باران دهانم باران دستم باران تو منتظر ولنتاینی من منتظر بیست دو بهمنم ما مث هم نیستیم 
2728
خوب اگه تخصصی هست خوب من در این موارد نیاز شما از بیست تومن میتونم پیشنهاد بدم که خوب باشه تا به بال ...

داداش شرمنده میپرسم 22 سالته؟ ساکن کجایی؟ 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏
گرونه ک من گفتم 6 تا 7 

عکس رو دقیق نگاه کنید نوشته ۶.۷۰۰ولی مال نخسه ۶۴ هست شما هفت و دویست نسخه ۱۲۸میتونی گیر بیاری تو بازار 

دلم باران دهانم باران دستم باران تو منتظر ولنتاینی من منتظر بیست دو بهمنم ما مث هم نیستیم 
داداش شرمنده میپرسم 22 سالته؟ ساکن کجایی؟ 

خواهش میکنم ۲۵ سال 

ساکن جای سرد 🙂

خواهش میکنم ۲۵ سال  ساکن جای سرد 🙂

ببخشید پرسیدم 

یه لحطه احساس کردم آشنا هستید چون برادر نانتیم هم اسمش مثه شماس تو همین کاری هست که شما هستید بازم شرمنده 🙏 

2738
من کیفیت دوربینش رو خیلی میپسندم. فقط بخاطر دوربینشم. بهترین مدلای سامسونگ بازم یجوری هستن. اما گوشی ...

😐کیفیت پرچم دار های آیفون از سامسونگ و شیائپمی پایین تره 

مثلا 

https://gadgetnews.net/469687/iphone-12-pro-max-camera-score-released-the-best-iphone-camera-ever/

.

ببخشید پرسیدم  یه لحطه احساس کردم آشنا هستید چون برادر نانتیم هم اسمش مثه شماس تو همین کاری هس ...

خواهش میکنم 🙂

عکس رو دقیق نگاه کنید نوشته ۶.۷۰۰ولی مال نخسه ۶۴ هست شما هفت و دویست نسخه ۱۲۸میتونی گیر بیاری تو باز ...

گوشی خودم اخه 64 گیگ هس با 4 گیگ رم بالاتر میخوام 

بعد جسارتا گوشی دسته دومم نوا 2 پلاس هست هواوی بنظرتون چن میخرن ازم؟ 

گوشی خودم اخه 64 گیگ هس با 4 گیگ رم بالاتر میخوام  بعد جسارتا گوشی دسته دومم نوا 2 پلاس هست هو ...

زیر ۲۵۰۰نده 

برای قلم لپ تاپ هم میتونی راهنمایی کنی؟🤔🤔

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
خوب اگه تخصصی هست خوب من در این موارد نیاز شما از بیست تومن میتونم پیشنهاد بدم که خوب باشه تا به بال ...

از بیست تا 30 بیشتر از 30 نمیخوام

میشه برای سلامتی خانوادم صلوات بفرستی 🙏 فرستادی لایکم کن 🥰
2706