2733
2734

چیه اصلا

...گر نباشد رنگ رویا به چه دل باید سپرد/!؟...                            ( گفت چشم تنگ دنیا دوست را                                               یا قناعت پرکند یا خاک گور ._.                                                    خب لازم شد بگم ک من متولد ۸۸نیستم و این عددو برای اوکی شدن کاربریم همینجوری الکی گذاشتم لطفا هی نگید متولد ۸۸ام(با تشکر)😂❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چطوری میگیری تا منم بگیرم

باید عضو بشی یعنی ثبت نام کنی اول ... بعد نشون میده چه پکیج هایی داره ... رایگان هاش مثلا محدودیت داره مثلا نمیتونی یه گفتگو یا سوال مطرح کنی ؛ فکر کنم فقط میتونی بخونی 😕 بعد اشتراک مثلا روزانه ماهانه سالانه داره که هزینه رو که نوشته میپردازی هر کدومو که بخواهی  و از مزایای اون پکیج که خریدی استفاده می کنی  

سایت همدردی چیه

یه سایته سرچ کن خودت ..  مث اینجا که میای سوال مینویسی بقیه جواب میدن ( اون سایت بزرگتری هست البته )  اونجا هم انجمن ها و تالارهایی داره برای گفتگو و مشورت .. حالت مشورتی داره در موردی که نیاز داری سوالتو می نویسی بقیه جواب میدن ( البته پکیج داره باید بخری ... تا بتونی از بعصی مزایاش استفاده کنی ) 

چیه اصلا

یه سایته سرچ کن خودت ..  مث اینجا که میای سوال مینویسی بقیه جواب میدن ( اون سایت بزرگتری هست البته )  اونجا هم انجمن ها و تالارهایی داره برای گفتگو و مشورت .. حالت مشورتی داره در موردی که نیاز داری سوالتو می نویسی بقیه جواب میدن ( البته پکیج داره باید بخری ... تا بتونی از بعصی مزایاش استفاده کنی )