2733
2734
عنوان

اعصابم خیلی خورده،چکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 30 پست
سعی کن یکی دو روز اول خودت اونجا بمونی احساس آرامش کنه بعدش با محیط اخت شد دیگه حل میشه

مربی نفهمش گفت همون که کار ما سخت میشه،حالا که دیده اینطوره میگه بمون اما پسرم میگه باید بیای سرکلاس بشینی همراهم مربیش نمیزاره

کار معلم ش اشتباه بوده... تا زمانی ک پسرتون قوت قلب پیدا کنه و خیالش راحت شه، باید حتمااااا کنارش ب ...

اگر کلا امسال نفرستمش سال دیگه به مشکل نمیخوره؟اشتباه کردم بدون تحقیق فرستادند این مدرسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مربی نفهمش گفت همون که کار ما سخت میشه،حالا که دیده اینطوره میگه بمون اما پسرم میگه باید بیای سرکلاس ...

با مربیش صحبت کن شراطو توضیح بده .آخه این چ مربی از بچه ها و دنیاشون بی خبره

2731
اگر کلا امسال نفرستمش سال دیگه به مشکل نمیخوره؟اشتباه کردم بدون تحقیق فرستادند این مدرسه

این مورد خیلی به خودتون بستگی داره...

میتونید تو خونه هم باهاش کار کنید...

اما به هر حال باید تو شرایط آموزشی قرار بگیره...

اگه برات مقدور مدرسه رو عوض کن...یا هفته ای دو سه بار ببرش مهد...

با مربیش صحبت کن شراطو توضیح بده .آخه این چ مربی از بچه ها و دنیاشون بی خبره

واقعا نمی‌دونم چه مربی ای هست،فردا میرم دفتر مدرسه این موضوع مطرح میکنم میگم اگر اینطور باشه شهریه رو پس بدید اصلا نمیارمش،مربی میگه توی کلاس شما بشینی بچه های دیگه هوایی میشن

2738

حتما پیش دبستانیش را عوض کن اگر از محیط بترسه تو روحیه ش اثر میزاره و سالهای آینده خیلی اذیت میشه دیدم بچه ای که مربی مهد اذیتش کرد و دچار مشکلات عصبی شده

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
یعنی آنلاین یاد میگیره،آخه اینجا کلا حضوریه منم یک سوم شهریه رو پرداخت کردم

آره خودت هم باهاش کار کن دختر خواهر از ساعت یک تا چهار میره مربیشون تماس تصویری میگیره تولش نمیتونس ولی الان بهتر شده 

ای وای حالا باباش هم میگه بهش باید بری میگه بچه های دیگه چطور میرن؟

پسرتون دباید محیط را دوست داشته باشه تا جذبش بشه بگرد یه جای مناسب پیدا کن یا کلاس و مربیش را عوض کن

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
همون دیگه منم فعلا با مربیش دارم خوب رفتار میکنم لج نکنه بچه بیشتر اذیت بشه اما افکارش واسه هزارسال ...

عزیز مشکل از محیطه و معلمه ببرش جای دیگه عوض کن سن پایین و پر انرژی بهتره برا بچه کوچیک

2706