2410
2553
عنوان

اعصابم خیلی خورده،چکار کنم؟

220 بازدید | 30 پست

سلام پسرم متولد سال۹۵هست یعنی پنج سال وچهارماه،امسال باید می‌رفت پیش دبستانی بخاطر ر کرونا نفرستادن اما یک ماه که از سال تحصیلی گذشت شوهرم گفت چرا ننوشتی عقب میمونه از بچه های دیگه منم دیدم آمار کرونا اومده پایین رفتم نوشتمش،هستید بقیشو بگم؟

خب

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا روز شنبه بردمش و خودم وایسادم دم کلاس واا آخر کلاس وایساد،معلمش گفت نباید پلیسی عادت می‌کنه منم دیروز گذاشتمش اومدم خونه یکساعت بعد زنگ زد معلم که پسرت گریه می‌کنه بلندشو بیا

2720

.‌‌🤔

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚

کمک کن دوست پیدا کنه 

هدیه بگیر بگو معلمت داده 

یه جوری محبت اونجارو لنداز تو دلش

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚
2714

مثلا مدرسه غیرانتفاعی هم نوشتم اما کلاسشون رو بردن توی طبقه ی پارکینگ یه جای تاریک و مخوف،معلمشون هم خیلی خشکه انگار با بچه مدرسه ای طرف هست،مثلا محیط کلاس اصلا شاد نیست که بچه جذب بشه

زور نکن بهش بگو اگر دوست داری منم همراهت میام که با دوستات بازی کنی فکر کن مثل پارک هست بهت خوش میگذ ...

همینارو دقیقا گفتم اما اولا محیط کلاسش فوق العاده خشکه،بنظرم بقیه ی بچه ها هم عروس و ناراضی بنظر میرسند معلمش سنش بالاست انرژیه لازم رو نداره کلا مدرسه خوب نیست با وجود خصوصی بودن

بنظرم کار مربیش اشتباه بوده باید شما چند جلسه میرفتی تا پسرتون به جو اونجا عادت کنه و کم کم دوست پید ...

همون دیگه منم فعلا با مربیش دارم خوب رفتار میکنم لج نکنه بچه بیشتر اذیت بشه اما افکارش واسه هزارسال پیش هست

کار معلم ش اشتباه بوده...

تا زمانی ک پسرتون قوت قلب پیدا کنه و خیالش راحت شه، باید حتمااااا کنارش باشید...

چند روز نفرستش...اما بهش بگو ک اونجا خوش میگذره...شما حتماااا میری دنبالش... و چند تا کتاب هم در این مورد بخر واسش...

2706