2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
با گوشی خودم ندیدم چون شمارشو پاک کردم با گوشی همسرم دیدم اون نمیدونه من شمارشو پاک کردم سر همین کار ...

وااا خب وقتی با گوشی خودت نمیبینی و اون همش میزاره از کجا میدونی برای تو میزاره؟؟؟

وقتی دوبار گذاشته دیده ندیدی با گوشی خودت اگه برا تو میزاشت دیگه نمیزاشت خب

میگه من فحش و انداختم زمین تو چرا به خودت گرفتی برداشتی؟؟؟؟

حالا شمام اصن به خودت نگیر و توجه نکن

اگه حضوریم حرف شد بگو واااای واااای از کی کینه کردی که میخوایی با استوریات حالشو بگیری😂

مادر بودنم را خیلی دوست دارم ❤دلم ضعف میرود برای دنیایی مادری❤دنیایی که متعلق به خودت نیستی❤همه جا حضور کسی را احساس میکنی❤که آنقدر بی پناه است،که فقط آغوش تو آرامش میکند❤آنقدر کوچک است که دست های تو هدایتش میکند❤آنقدر ضعیف است است که شیره ی جان تو پرورشش میدهد❤مادر بودنم را دوست دارم❤چون به بودنم معنا میدهد❤

اصلا نه ببین استوریارو جوابم نده، به خودتم نگیر اصلا، بلکه اصلا منظورش تو نیستی، ما ترکا یه مثلی داریم که میگن حرف بزن اونی که خودش میدونه میگیره به خودش، سوزی آت یره سوز صاحبی گوتورر اوزی، یعنی حرف و بنداز زمین اونی که صاحبشه برمیداره خودش، نمیدونم گرفتی یا نه🤣بیشتر از این نمیشه توضیح داد، یه درصد احتمال بده منظورش تو نباشی ندونسته مرتکب گناه میشی گمان بد میکنی، اصلا نگا نکن که به خودتم بگیری که نکنه منو میگه

2706