2733
2734
عنوان

بچه ها من یه مریضی عجیب دارم 😞

401 بازدید | 15 پست

ازدرس خوندن لذت میبرم  بزارن صبح تاشب میشینم پای کتاب  وقتی درس نمیخونم افسرده ام الان دوتا بچه دارم وقت نمیکنم بخونم روحیمو ازدست دادم باید یه چیزی بخونم سرحال شم   شوهرم میگه افراط گری و این یه مریضیه 

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تورو توی دلم گذاشت آنشب همه  ملائکه نوید آمدن یار امام مهدی عجل الله را دادند 

منم یه بیماری عجیب دارم تا میام لای کتابو باز کنم درس بخونم خوابم میبره 

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡

😂😂

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تورو توی دلم گذاشت آنشب همه  ملائکه نوید آمدن یار امام مهدی عجل الله را دادند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂

جدی :/ 

اصلا یکی از دلایل نفرتم از درس خوندن اینه که باید صب زود بیدار میشدم بعدم از خوابم میزدم درس میخوندم 

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡
2731

خب تو علاقهبه خوندن داری،رمان بخون یا کتابایه تاثیر گذار،یک سری کتابا انقدر خوبن ، و اینکه وقتایی که تایم کافی نداری برایه خوندن به چیزایی که قبلا خوندی فکر کن ببین باعث نمیشه بهتر بشی؟هی مرورشون کنی منظورم اینه

خب تو علاقهبه خوندن داری،رمان بخون یا کتابایه تاثیر گذار،یک سری کتابا انقدر خوبن ، و اینکه وقتایی که ...

الان داغونم بچم کوچیکهدنمیزاره بخونم  دلم میخواد کتاب بخونم 😭😭😭

راحت باش ، خیلیا این بیماری رو دارن راحت منتقل میشه😑

فقط موندم استارتر واکسنش رو از کجا پیدا کرده😂

البته برای ما دیگه فایده ای نداره چون مبتلا شدیم😅😂

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋
راحت باش ، خیلیا این بیماری رو دارن راحت منتقل میشه😑 فقط موندم استارتر واکسنش رو از کجا پیدا کرده...

اصلا بد چیزیه خواب من خیلی وقتا مهمونی رفتنو و ... رو کنسل میکنم که بگیرم بخوابم حالا درس که بماند 

2738

اخ گفتتتتیییی

الهی و ربی من لی غیرک   انصافا خودمونیما همیشه خدا هوامونو داره   دورش بگردممممممممم  
اصلا بد چیزیه خواب من خیلی وقتا مهمونی رفتنو و ... رو کنسل میکنم که بگیرم بخوابم حالا درس که بماند&n ...

آهااا شما همونی که به جای خون دوغ تو رگهات بود؟😄

پس شما به نوع پیشرفتش مبتلا شدی😂

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋
جدی :/  اصلا یکی از دلایل نفرتم از درس خوندن اینه که باید صب زود بیدار میشدم بعدم از خوابم میز ...

من حالا آلرژی دارم تا شروع می کردم آبریزش بینی و چشم امونمو میبرید هر کتابی نه ها فقط کتاب درسی 

بعد راه حلش اینه که میرفتم یه دل سیر فین می کردم🤢😂 سبک میشدم بر می گشتم 

حلالم کنید و خدانگهدار   
من حالا آلرژی دارم تا شروع می کردم آبریزش بینی و چشم امونمو میبرید هر کتابی نه ها فقط کتاب درسی  ...

😂فکر کنم کتابا را می‌دیدی بغض میکردی آبریزش میگگرفتی

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش

اسی کاش منم مثل شما بشم خیلی خوبه خیلی

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
2706