2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه هایی که موهاتون کراتینه است اینم بگید ریزش مو نداشتین راضی بودین؟

اگه امضام و دیدید  ازتون خواهش میکنم برای تعجیل در ظهور آقا امام زمان(عج) یه صلوات از ته قلبتون بفرستید ❤
من موهام کراتین اما رنگ نمیزارم باز رنگ خراب میکنه دیگ اما بین رنگا میدونم بیجورکا فوق العادس

اگه رنگ داشته باشیباز میشه کراتینه کنی؟

و اینکه عزیزم ریزش پیدا نکرد موهات؟

ادم میشناسم وقتی میره عروسی مهمونی تولد اینا ،اگه بعدش یه بلایی سرش نیاد یعنی چشم نخورده،و اگه چشم نخورده باشه به این باور میرسه که به اندازه کافی زیبا نبوده😢

اسی اگه الان کراتینس موهات میشه ازش عکس بذاری و هزینشم بگی لطفا

ادم میشناسم وقتی میره عروسی مهمونی تولد اینا ،اگه بعدش یه بلایی سرش نیاد یعنی چشم نخورده،و اگه چشم نخورده باشه به این باور میرسه که به اندازه کافی زیبا نبوده😢
2738
اره میشه مو رنگ داشته باشه کراتین کرد گلم  نه اتفاقا موهام خیلی هم جون گرفتم خیلی خوبه

به به چه عالی

ممنون از اینکه جواب دادی نخودچیم

فقط اینکه میشه بگی کجا و با چ هزینه ای انجام دادن برات

من اصلا راضی نبودم

ریزش داشت یا خوب صاف نشد؟

به به چه عالی ممنون از اینکه جواب دادی نخودچیم فقط اینکه میشه بگی کجا و با چ هزینه ای انجام دادن ب ...

من شهرمون انحام دادم کراتین کار فوق العاده عالی بود مو هام تقربا قدش متوسط بود پر بودنشم متوسط بود ۳۵۰۰ دادم 

من شهرمون انحام دادم کراتین کار فوق العاده عالی بود مو هام تقربا قدش متوسط بود پر بودنشم متوسط بود ۳ ...

ب سلامتی

تهرانی گل؟

2706