2733
2734

آخه عزیزم بهش توضیح بده که بچه کولیک داره ،دل درد داره گریه می‌کنه بگو همه نوزادا گریه میکنن 

شوهر من می‌گفت چرا پسرمون آنقدر گریه می‌کنه حتما مشکلی داره دوتایی بردیم پیش یه متخصص دکتر به خودش توضیح داد دیگه بعد اون چیزی نگفت 

عجب شوهر مزخرفي . چه بي منطق و بي سواد . خب بچه گريه نكنه عمه ي من گريه كنه ؟ بچه ي سالم گريه ميكنه ديگه . با جديت بهش بگو سمت بچه نيا . هر وقت تو رو ميبينه گريه ميكنه . اين قدر تكرار كن كه خودشم باورش بشه . بزار از خودش بدش بياد . بزار با همين حرف يه ذره حس حقارت كنه حالش جا بياد . البته اين تنبيه اصلا كافي نيست . هر كسي به نسبت موقعيت خودش بايد اين جور آدمها رو تنبيه كنه . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آخه عزیزم بهش توضیح بده که بچه کولیک داره ،دل درد داره گریه می‌کنه بگو همه نوزادا گریه میکنن  ...

باسواده هراربار بهش گفتم از گوکل سرچ کردم نشونش دادم بچع دومم هست اولی بدتز از اون بود

اینو بگم بیستر کتکم میزنه فردا به بابام میگم برم خونه ی بابام

يه متن تو گوگل ديده بودم كه نوشته بود : آدم بيشعور بي شعوره . تحصيل كرده ش هم ميشه تحصيلكرده ي بي شعور . پس اگر تحصيل كرده هم هست ولي باز هم داره مثل يه غار نشين با تو برخورد ميكنه بايد جوري ادبش كني كه حساب كار بياد دستش . هر كاري ميكني ضعف نشون نده . چون اگر كوتاه بياي يك عمر همين جوري سر مسائل بيخود ميخواد تو رو اذيت كنه . بايد ادبش كني . 

عادتشه وقتی خابش میاد گریه شدیذ میکنه بعذ میخابه ولی شوهرم تحمل نداره

عزیزم مردها حوصله ندارند اکثرا بچه های 5سال ب بالا رو دوست دارن بخاطر بچه س بسرش نذار هممون همین شرایط داشتیم من سومی باردارم خودم تجربشو دارم چشم بزاری بچت بز رگ میشه کل نو. زادی و گریه و دل‌درد و،، ، یادت میره 

2738