2737
2739
عنوان

پرت شدن از بالکن

634 بازدید | 47 پست

چند وقت پیش یکی از دوستام بدجوری با شوهرش بحث کرد و انقد عصبی بود بدو بدو رفت سمت بالکن که خودشو پرت کنه پایین اونم از طبقه ششم!! شوهرش به زور جلوشو گرفت چون انقد عصبی بود به هیچ چیزی فکر نمیکرد و به قول خودش زده بود به سیم آخر، بعد فرداش آشتی کردن و گل و بلبلن 

بعد چند روز پیش من تو خونه بودم یهو صدای گرومپ اومد از کوچه، خانومه خودشو از بالکن طبقه سوم پرت کرده بود پایین، من جرات نکردم ببینمش فقط ناله هاشو میشنیدم انقد گریه کردم ،باز خداروشکر فوت نکرد اما از بیمارستان مرخص شد تمام بدنش تو گچ بود، اونم بخاطر دوس پسرش اینکارو کرد و الان باز پسره رو بخشیده چون هرروز میاد دیدنش!!

ما زنا وقتی حس بد از عشقمون میگیریم نمیدونم چرا سعی میکنیم اول به خودمون آسیب بزنیم..شاید خیلیا بگن اونا احمق بودن و فلان.. اما عاشقا فکرشون تو عصبانیت با بقیه فرق داره.. اون لحظه فک نمیکنه اگه فلج شه چی، یا اگه فوت کنه خانوادش چی.. انگار کل زندگیشون تو محور طرز فکره مرد زندگیشونه

یه حس بدی چند وقته از این جریانا گرفتم، هم می ترسم از اینکه نکنه همچین خشمی سراغم بیاد هم اینکه چرا باید جونمون انقد بی ارزش محسوب بشه تو این جامعه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهرمنم تو خیابون دعوامون شد منو زد از درد و عصبانیت خودمو انداختم رودخونه فورا اومد منو گرف ولی تمام بدنم زخم شده بود

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2740

😶

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2706