2737
2734

چند وقت پیش نشستم درساشو یاد دادم 

گفتم خواستی فیلم بگیری از درست بگو من فیلمو قطع کنم 

دیدم داد زد حمله کرد سمتم 

ی مشت مو از جلوی ماهان کند و کل دستمو پنج انداخت

در روم قفل کرد من فقط گریه میکردم

امشب پا شدم شام درست کردم اون طرف شسته اومده منت دستم محک کشیده الان درد می‌کنه 

بهم تهمت زد جلوی دوستان که با کسی دوستم 

چند روز پیش با کارش دستم رو لای در ورم کرد 

مامانم میگم میگه بچه است تو باید باهاش خوب باشی

دیگه خسته شدم از کتک خوردن بدنم درد می‌کنه 

دختر دوازده ساله بچه نیست باور کنیدمن دیگه هیچ راهی ندارم 

مامانم میگه من نمیتونم تحمل کنم😔😭😭ولی باز هیچی 

😐😐

چشه خو

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

چندسالتونه😑

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمی‌دونم میگه چرا تو دختر بزرگی 

چ حرص درار

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738

والا اینی که تومیگی رو باید دفاع شخصی یا ورزش رزمی سنگین یاد بگیری فقط بزنیش 😶

بچه ها تاپیکای قبلشم.بخونید اگر مخالف منین😂

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
من شانزده اون دوازده به علمی میگم میگه بچه این ولی باور کن بچه نیست

هردو بچه هستین 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

وای خوبه ک خواهر برادر ندارم وگرنه ازم تاریخی کتک میخورد

به قول همسرم با بچه ها فامیل مث هاپو برخورد میکنم ب خاطر ی ذره شیطونی حالا اگ خواهرم اینجوری میکرد میکشتمش

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2706