2733
2739

از چه روشی استفاده کردین که طلسم قوی رو بتونه برطرف کنه؟

شماره دعانویس ندین به اونا اعتقاد ندارم

چله هم بی فایده است حتی بقره😕😐

درخودش پیروزے را دیده بود                                                                          براے همین اصرار بہ بازے داشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وقتی ب بقره اعتقاد نداری مته بنده حقیر چکار کنم

اعتقاد نیست مگه میشه ب قران اعتقاد نداشت

درخودش پیروزے را دیده بود                                                                          براے همین اصرار بہ بازے داشت

مهم ترین عامل ایمان به خدا هس

چرا بی فایدس؟از کجا فهمیدین؟ایمان داشته باشین حل شده وقتی خدا وکیل کارهاست

ای یاور انکه یاوری نداردمرسی که هستی خدا جونم♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
وقتی ب بقره اعتقاد نداری مته بنده حقیر چکار کنم

چله ک هیچی چند ماه ادامه دادم

2740
سوره نصر هم خوبه میگن

واقعا دیگه نمیتونم بخونم بقره که طولانی ترینش هستو خوندم اثر نکرد برام

آیه ی یامعشرالجن والانس انستتعطم  ..رو از سوره الرحمن پیدا کن فکر کنم ایه سی یک یاسی دو باشه وبخون من واقعا تواوج ناباروری نتیجه دیدم ایه اش کامل بخون من تاهمینجاش حفظ بودم.

مهم ترین عامل ایمان به خدا هس چرا بی فایدس؟از کجا فهمیدین؟ایمان داشته باشین حل شده وقتی خدا وکیل کا ...

عزیزم بی ایمان نیستم ب خدا هم خیلی نزدیکم ولی دارم داغون میشم میدونم مشکلمو ولی هیچ کاری ازم برنمیاد

بقره ازاصلی ترین راههاست.خواندن یاشنیدن ۴۰ روز 

من ۶ماه خوندم گوش دادم و...

جادو جنبل از کجا میاری؟

من ک نیاوردم 😕😕😕