2752
2734
من که امروز از دکتر اومدم گفت باید هر چه زودتر عمل کنی وگرنه بدتر میشی الان پنج ساله دارم درد میکشم ...

آره عزیزم میفهممت فقط کسی که این درد رو کشیده میتونه کامل درکتون کنه

من شبی که کمرم درد گرفت تا صبح اصلا نتونستم تکون بخورم فکر میکردم قطع نخاع شدم که اینقدر دردش وحشتناکه و نمیتونم تکون بخورم🥺از شدت درد فقط اشک میریختم

ان شاءالله هر چه زودتر خوب بشید و به عمل نیاز نداشته باشید

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
آره عزیزم میفهممت فقط کسی که این درد رو کشیده میتونه کامل درکتون کنه من شبی که کمرم درد گرفت تا صبح ...

ممنون دورت بگردم من دیگه کارم به عمل کشیده دکتر گفت وضعیت کمرت خوب نیست نوبت عمل بهم داد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

میشه یکی منو لایک کنه.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
ممنون دورت بگردم من دیگه کارم به عمل کشیده دکتر گفت وضعیت کمرت خوب نیست نوبت عمل بهم داد

من یه کاری کردم خیلی بهتر شدم۴۵ روز سوره بقره گوش کردم اولش دردم شدیدتر شد ولی بعد از ۱۰ روز بهتر شدم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
یه کم زمان بدید لطفا. سرم خلوت نمیشه. لطفا نابارورهارو حتما بیارید

گلم دست گلت درد نکنه، من تنبلی تخمدان، ناباروری، معده درد همیشگی، یبوست و همورویید،افسردگی، دیسک کمر دارم، این پاکسازی رو انجام بدم، همش درمان میشه؟