2737
2734

من دانشجو ام بعد از ظهر میرم کاراموزی بیمارستان 

بدو بدو دارم ناهار می خورم میگه من دلم برا دخترا میسوزه اینقدر ارایش می کنن برای جامعه 

بعد میخنده با طعنه در حالی که یه خط چشم و ریمل زدم کاملا کارمندی چون اصلا اونجا اجازه نمیدن ما ارایش کنیم 

همین الان برگشتم با طعنه میگه اووو تا این موقع کاراموزیه چقدر دیر میاین 

حالم از طعنه هاش به هم می خوره کاش زود ازدواج میکردم از شرش خلاص میشدم 

کار می کنم ولی حقوقم خیلی کمه اصلا نمیشه اسمشو حقوق گذاشت

اگه از بابام بگم و کاراش میری دست پدرتو میبوسی. جدی نگیر، بذار بگه.

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

ولش کن بابا.دو روز دیگه شوهر میکنی میری اونوقته که قدرتو میفهمن

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔شاید باهاش زندگی کنم ولی توی ذهنم،از ته قلبم و از اعماق وجودم ازش طلاق گرفتم و جایی توی فکر و قلبم نداره🤗                                            
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

خب به مامانت بگو روشنش كنه

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

چقدر جالب داشتم از رو دلتنگی پدرم گریه میگردم اومدم اینجا حالم عوض بشه اینو‌‌ دیدم!!! پدر منم خیلی اذیت میکرد میگفتم ازدواج کنم راحت میشم الانم پدرم فوت شده و جایی رو ندارم حتی یه شب قهر کنم برم 

قبل از حذف ادمای سمی زندگیت شخصیت خودت رو سم زدایی کن
2740
دقیقا عین بابای من به وقتش یه طعنه هایی میزنه دیگه محبتاش به چشمم نمیان هنش فک میکنم ظاهر سازیه به ...

خیلی بهم محبت کرده ولی به دردم نمی خوره همین الانم نمی تونم با مردا ارتباط بگیرم چون همش میترسم عین اون باشه چند روز پیش با خالم رفتم بیرون میگه کجایی میگم فلان خیابون میگه پس رفتین خیابان گردی😳

خیابان گردی اخه کلمه هاش لعنتی ادمو میسوزومه

اگه از بابام بگم و کاراش میری دست پدرتو میبوسی. جدی نگیر، بذار بگه.

مهم نیست به هر حال اینا خشونته ادمو تذیت می کنه روزمو خراب میکنه اون حق نداره روزمو خراب کنه مگه من میرم بار که بهم شک می کنه

خیلی بهم محبت کرده ولی به دردم نمی خوره همین الانم نمی تونم با مردا ارتباط بگیرم چون همش میترسم عین ...

آخ منم یچیزایی بهم گفته هربار با یادآوریش قلبم به دردمیاد

یه وقتایی پیش مامانم گله میکنم هی میگه شوخی میکنه پدرته و فلان ولی ...

2706