2737
2734
عنوان

بارداری پوچ

91 بازدید | 13 پست

سلام دوستان من آخرین پریودم ۱۷مرداد بود دیروز یکم خون دیدم رفتم دکتر سونوگرافی کرده گفت تو شش هفته هستی یعنی با حساب خودم چهار هفته اختلاف داشت هنوز حالتهای روزای اول پریودی رو دارم ولی دلم درد نمیکنه  الان بهم استراحت داده که دوهفته دیگه برم سونو  ممکنه پوچ باشه یا اینکه امیدی هست جنین قلبش تشکیل بشه..

خب دکتر تو سونو چی دید؟چی گفت بهت؟

گل نرگس نظری کن که جهان بی تاب است/روز وشب چشم همه منتظر ارباب  است/مهدی فاطمه پس کی به جهان میتابی؟/نور زیبای تو یک جلوه ای از محراب است...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برا من تو شش هفته و دوروز رفتم تشکیل نشده بود و قبل سه ماه خود ب خود سقط شد هر کار کردم دیگه تشکیل نشد امیدوارم برا تو تشکیل بشه

وخدایی که در این نزدیکی میزند لبخندی به تمام گره هایی که تصور دارم همگی کور شدند....
2738
برا من تو شش هفته و دوروز رفتم تشکیل نشده بود و قبل سه ماه خود ب خود سقط شد هر کار کردم دیگه تشکیل ن ...

فعلا استراحت مطلق بهم داده نمی‌دونم چی میشه از خوابیدن خسته شدم خیلی گریه کردم یعنی چی میشه خدایا چرا اینجوری شد آخه؟؟

فعلا استراحت مطلق بهم داده نمی‌دونم چی میشه از خوابیدن خسته شدم خیلی گریه کردم یعنی چی میشه خدایا چر ...

ایشالا تشکیل بشه حالا هشت هفته برو اگه تشکیل نشده بود خود به خود سقط میشه فقط تحت هیچ شرایطی کورتاژ نکن قبل سه ماه سقط میشه خیلی هم موز و مغزیجات بخور خوبه 

وخدایی که در این نزدیکی میزند لبخندی به تمام گره هایی که تصور دارم همگی کور شدند....
گفت تصویر سام بارداری دیده میشه ولی قلب دیده نشده دکتر دوهفته استراحت داده که بعد از دوهفته برم سونو ...

جنین تشکیل شده بود،یعنی کیسه زرده رو دید تو سونو؟اگه تو شش هفته فقط ساک بارداری تنها باشه احتمال داره پوچ باشه،مال منم پوچ بود سقط شد😥

گل نرگس نظری کن که جهان بی تاب است/روز وشب چشم همه منتظر ارباب  است/مهدی فاطمه پس کی به جهان میتابی؟/نور زیبای تو یک جلوه ای از محراب است...!
جنین تشکیل شده بود،یعنی کیسه زرده رو دید تو سونو؟اگه تو شش هفته فقط ساک بارداری تنها باشه احتمال دار ...

نمیدونم درمورد کیسه زرده حرفی نزد بهم گفت طبق سونوگرافی شش هفته و سه روز هستی قلب دیده نشد

نمیدونم درمورد کیسه زرده حرفی نزد بهم گفت طبق سونوگرافی شش هفته و سه روز هستی قلب دیده نشد

انشاءالله که تشکیل میشه،توکلت به خدا باشه