2733
2739
عنوان

سونوگرافی از رحم

100 بازدید | 21 پست

من میخوام واس ازمایش قبل بارداری برم ازمایش همیشه پریودام ۲۶ روزه بود و منظمم بود همیشه ولی این ماه خیلی تعحب کردم ک چرا ی هفته دیرتر پریود شدم ینی ۳۳ روز تقریبا البته این ماهم جلوگیری نداشتم میتونه از این باش؟ 

من روز چندم پریودی برم سونو و ازمایش ک همه‌پی رو نشون بده بدونم تخمک گزاری دارم یا ن همچنین فولیکول میشه راهنماییم کنین هیچی نمیدونم 

اگه برم بگم ازمایش قبل بارداری میخوام ام اس و و ایدز و اینا جز این ازمایش میشه؟ 

من امروز روز ۷ ام‌ پریودی ام چن روز بعد برم خوبه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من قبل اقدام سیکلام ۲۵ روزه بود روز ۱۰ یا ۱۱ سیکل میرفتم سونو شماهم کیت تخمک گذاری بزن هروقت مثبت ...

این ی باری ک ۳۳روزه شدم مهم نیس؟

آخ میخوام وقت بگیرم از بیمارستان میلاد اون همون روز وقت نمیده تقریبا چن روز جلوتر وقت بگیرم

الان خاستم وقت بگیرم یکی روز زد فردا یکی رو دو روز بعد حساب کردم میشد روز ۹ پریودی 

منتظر بمونم فردا پس فردا بگیرم؟

این ی باری ک ۳۳روزه شدم مهم نیس؟ آخ میخوام وقت بگیرم از بیمارستان میلاد اون همون روز وقت نمیده تقری ...

اره ۱۱ یا ۱۲ برو خوبه چون سیکلت مث من کوتاهه نشون میده

تو اقدام همینجور میشه یا جلو میوفته یا عقب ولی برا من نهایت ۳ روز عقب میوفته

از کیت تخمک گذاری استفاده کن مارک مدیکور و روژان دقت بالایی دارن

2738

من تا حالا باردار نشدم ب احتمال ۹۹ درصد ی سری تو پریودی ی چیز سفیدی ازم خارج شد فقط همون بود بعد من از اون دسته افرادم ک باید امپول رگام بزنم بخاطر اون فکرم مشعوله نکنه باردار بودم البته هیچ علاعم جیزی نداتم میگم ی ازمایش کومبس بدم میشه؟ 

من تا قبل اینکه گواهی نامه بگیرم نمیدونستم گروه خونیم چیه oمنفی ام ممکنه اشتبا باش دوباره ازمایش واس گروه خونی بدم؟

اره ۱۱ یا ۱۲ برو خوبه چون سیکلت مث من کوتاهه نشون میده تو اقدام همینجور میشه یا جلو میوفته یا عقب و ...

مرسی عزیز دلم لطف کردی 

پس فردا وقت میگیرم 

خدا کنه تخمک گزاری اینا بستگی ب اون ۲۶ روزه ام باش ن این ۳۳روز 

بد شانسی خواستم این ماه برم اینجوری کلا گمراه شدم 

چون سیکل کوتاهه تخمک گذاری هم زودتر اتفاق میوفته

ببخشید زیاد سوال میپرسم من هنوز واکسن کرونا نزدم ب نظرتون چیکار کنم دوست دارم اقدام کنم کلی مامانم میگ واکسنتو بزن حتما اخ میگن واکسن بزنی نباید ۳ ماه اقدام کنی ی سری ویدیوهام دیدم ک میگن نازا میکنه موندم بزنم یا نزنم 

بزنم صبر کنم ۳ ماه؟

ببخشید زیاد سوال میپرسم من هنوز واکسن کرونا نزدم ب نظرتون چیکار کنم دوست دارم اقدام کنم کلی مامانم م ...

منم مث شما 

همینطور اقدام بی نتیجه و واکسن نزده موندم

ولی دکترا میگن اشکال نداره بزنی اگه حامله شدی دوز دوم باید بزاری ماه چهارم اینا

نمیدونه آدم چه کار کنه آخه هنوز این واکسن ناشناخته هس علائم بعدیش

مرسی عزیز دلم لطف کردی  پس فردا وقت میگیرم  خدا کنه تخمک گزاری اینا بستگی ب اون ۲۶ روزه ...

معمولا نشون میده 

فولی روزی ۲ میل بزرگ میشه تا ازاد بشه مثلا من امروز فولی ۱۱ داشتم امکان رشد داره تا وقتی آزاد بشه

شما از شب ۹ سیکلت یک شب درمیون اقدام برو تا ۲۰ سیکل

اگه جنسیت خاصی مد نظرت نیس

معمولا نشون میده  فولی روزی ۲ میل بزرگ میشه تا ازاد بشه مثلا من امروز فولی ۱۱ داشتم امکان رشد ...

مرسی عزیزم واس ازمایش تو بیمارستان میلاد همون درمانگاه دکتر زنان وقت بگیرم برم اونجا اونا منو میفرستن ازمایش 

اصلا نمیدونم چی ب چیه 

اخ همسرم باید از کارش بزنه تا یه روز وقت بزاره بریم ازمایش بخاطر اون میترسم اون از کارش بزنه منم اشتبا کرده باشم ازمایش نگیرن 

یا باید قبل وقت گرفتن باید ببرم دکتر تو دفترچه بنویسه ازمایش هارو؟

مرسی عزیزم واس ازمایش تو بیمارستان میلاد همون درمانگاه دکتر زنان وقت بگیرم برم اونجا اونا منو میفرست ...

عزیزم بستگی داره چه ازمایشی بخوای 

آزمایش قبل بارداری رو معمولا روز ۳ پریودی باید بدی 

برو متخصص زنان تو همون درمانگاه تا برات بنویسه

2706