2733
2734
عنوان

باز هم میگم اتیسم بیماری نیست....

198 بازدید | 11 پست

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قاطی کردم .پس اونایی که ناراحتی روحی وروانی دارن .نباید بگن بیماری روحی.

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
2731
من قاطی کردم .پس اونایی که ناراحتی روحی وروانی دارن .نباید بگن بیماری روحی.

اخه اتیسم واقعا بیماری نیست یک اختلاله و حتی دو برادر اتیسم شبیه هم نیستن

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
مثلا میگرن میشه باعکس و آزمایش و رادیولوژی تشخیص داد؟ سواله فقط.

میگرن رارو داره و یک سری چیزا ولی اتیسم نه 

بله درسته. امضاتونو تازه دیدم. انشاالله موفقیت و عاقبت بخیر فرزندتون رو ببینید عزیزم

ممنونم 

2738

سارا جان ببخشید من به شدت دلنگرانم دکتر گفته اگه پسرم دورسرش تا سه ماه دیگه رشد نداشته باشه نیاز داره به سیتی سه بعدی جمجمه .شما اطلاعاتی راجع به سیتی اسکن دارین؟دور سرش چند وقته که ثابته دارم دغ میکنم هر دکتری یه چیزی میگه این آخری گفته سیتی سه بعدی جمجمه.نمیدونم بیهوش میکنن چکار میکنن شوهرم موافقت نمیکنه ولی خودم می‌خوام ببرمش هرطورکه شده

سارا جان ببخشید من به شدت دلنگرانم دکتر گفته اگه پسرم دورسرش تا سه ماه دیگه رشد نداشته باشه نیاز دار ...

سلام نه متاسفانه اطلاعی ندارم عزیز انشالله خیر باشه

اخه اتیسم واقعا بیماری نیست یک اختلاله و حتی دو برادر اتیسم شبیه هم نیستن

مثل بچه های من که علائمشون متفاوته

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را