2737
2739
آره ایناهاش کار با قلم موش خیلی راحته و اون طرفشم برای سایه اسموکیه

مرسیی❤️

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیییلی وقته دنبال یه خط چشم خوبم هنوز پیدا نکرد

چند وقته عمل بلفاروپلاستی ( افتادگی پلک) انجام دادم  الان عقده خط چشم کشیدن دارم😂

میشه لطفا اسم خط چشمتون رو بگین؟

2731
آره عزیزم 

گلم من تازگیا میخوام یاد بگیرم بکشم

پخش نمیشه که ؟؟

چون بعضی هاش یه جورین یه جا کمرنگ یه جا پررنگ میشه😬

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
۱۷۰گرونه     مبارکت باشه عزیزمممم    

ارزششو دارههههه شنیدم آرایشگرا برای عروس استفاده میکنن 

سلامت باشی عزیزدلم 

پاریس هم خیلی مشکیه ولی هم ریزش داره هم خشک میشه زود داخل چشم که اصلا نمیشه کشید چشمام بهش حساسه 

کلا سخت بود باهاش کار کردن 

ولی این از پاریس خیییلی مشکی تره 

2740
من خیییلی وقته دنبال یه خط چشم خوبم هنوز پیدا نکرد چند وقته عمل بلفاروپلاستی ( افتادگی پلک) انجام د ...

میبلین هست عزیزم 

مطمینمممم عاشقش میشی 

من که دیگه محاله عوض کنم خط چشممو

2706