2733
2739
عنوان

كمكم كنيد فراموشش كنم.🙂

107 بازدید | 20 پست

من تقريبا نزديك دو يا سه هفتس كه از شريك احساسيم جدا شدم و يك هفته ي اول حالم خيلي بد بود ولي به مرور بهتر شدم و تونستم خودمو جمع و جور كنم ولي چن روزه كه باز فكرش مياد سراغم و نميزاره درست درس بخونم..

و اينكه اصلا ديگه نميخوام باهاش برگردم چون كلي دليل واسه ي تنفر ازش دارم ولي خب نميفهمم چرا باز ميرم تو فكرش و حتي بعضي وقتا ميرم اينستاشو چك ميكنم..

لطفا بهم يه راهكاري بدين:))

جزای آن که نگفتیم شُکر روزِ وصالشب فراق نخفتیم لاجرم زِ خیال ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودتو باید مشغول ب کار زیاد کنی......بعدشم گذر زمان حلش میکنه کم کم....هر چند ک من سه ساله میگذره و هنوز تو فکرمه....انگار اولین روز جداییمونه....

از خانوادم متنفرم :)                               🖤Kurdistan 
2728

تو ادم قوی ای هستی. افرین👏

کاش منم مث تو کرده بودم تا الان خارکور نبودم

🔴آقایون اجازه ی لایک کردن و ریپلای زدن و ورود به تاپیک هامو ندارن🔴                 متاهل و متعهد💑💍
این نیز بگذرد  اینستاتو پاک کن بچسب ب درست . دنیا انقد بزرگ و پر از نعمته ک بازم ادم بهتر برات ...

راستش واسه ي درسم كلا تو شبكه هاي اجتماعي نيستم ولي گاهي با پيج اينستا خانوادم ميرم چكش ميكنم ى باز بلاكش ميكنم كه نرم ببينيم ولي هربار ميرم ان بلاك ميكنم ببينم زندگيش بعد من چطوريه..

خودتو باید مشغول ب کار زیاد کنی......بعدشم گذر زمان حلش میکنه کم کم....هر چند ک من سه ساله میگذره و ...

از همين ميترسم كه هيچوقت فراموشم نشه و گوشه ي ذهنم بمونه اخه اولين ادم زندگيم بود🙂

2738
تو ادم قوی ای هستی. افرین👏  کاش منم مث تو کرده بودم تا الان خارکور نبودم

مرسي عزيزم..چاره اي جز قوي بودن ندارم🙂❤️

این طبیعیه تا مدتی همین طوری ولی باید خودتو مدیریت کنی . مردا اگه واقعا عاشق باشن بیش از یک روز دوری را تحمل نمیکنن و اگه ایشون سه هفته است که کات کرده یقین بدوم عاشقت نبوده و شاید یک شیاد بوده و خدا بهت رحم کرده که کات کردی دیگه نرو تو فکرش سعی کن بخاطر بی وفایش ازش متنفر بشی و کلا فراموشش کنی

راستش واسه ي درسم كلا تو شبكه هاي اجتماعي نيستم ولي گاهي با پيج اينستا خانوادم ميرم چكش ميكنم ى باز ...

مهم نیس زندگیش بعد شما چجوریه 

شما سعی کن زندگیتو بعد اون خوب بسازی 

باور کن بعدا انقد ادم های لایق تر سر راهت میاد ک ب این روزات میخندی

از همين ميترسم كه هيچوقت فراموشم نشه و گوشه ي ذهنم بمونه اخه اولين ادم زندگيم بود🙂

منم اولین بود...ببین ادم ک الزایمر نمیگیره...توقع نداشته باش بره از ذهنت بیرون....ذهن ادم میمونه

از خانوادم متنفرم :)                               🖤Kurdistan 
این طبیعیه تا مدتی همین طوری ولی باید خودتو مدیریت کنی . مردا اگه واقعا عاشق باشن بیش از یک روز دوری ...

بيشتر اينش اذيتم ميكنه كه خيلي ادعا داشت اولش ولي خب فهميدم همش الكي بوده..اتفاق خيليا بهم ميگن لياقتمو نداشت و لياقت من خيلي بيشتر از اون بود و شايدم به قول شما خدا رحمم كرده نميدونم😊

مهم نیس زندگیش بعد شما چجوریه  شما سعی کن زندگیتو بعد اون خوب بسازی  باور کن بعدا انقد ا ...

اتفاقا تموم تلاشمم اينه زندگيمو بهترين جاي ممكن برسونم كه يروز اون حسرت منو بخوره

اميدوارم عزيزم❤️

منم اولین بود...ببین ادم ک الزایمر نمیگیره...توقع نداشته باش بره از ذهنت بیرون....ذهن ادم میمونه

درسته ولي اون ادم لياقتشو نداره كه من بخوام بهش فكر كنم و از هدف و خواب و غذا خوردنم بزنم🙂

واسه ي همين ميخوام كلا از ذهنم بره جوري ك انگار همون اولم نبوده

2706