2733
2734
عنوان

یه روش دارم برای رفع استرس💜

307 بازدید | 26 پست

اینو چندماهه یادگرفتم.

من آدم به شدت استرسی و مضطدب هستم در حدی که موقع استرس حس میکنم ماده مذاب ریختم درون بدنم.

چند ماه پیش یه روشی در مبحث قانون جذب یادگرفتم به اسم سوالات رگباری.

وقتی استرس دارم اگه یادم باشه این کارو میکنم.

فرض کنید من از تاریکی میترسم و استرس میگیرم و شب شده و تنهام و برق رفته میام مینویسم چرا میترسی؟ جلوش مینویسم چون تنهام و برق رفته بعد هی سوالا ردیف میکنم که اگه برق زود اومد چی؟ اگه اتفاقی نیوفتاد چی؟ اگه هوا روشن شد چی؟ اگه یه نفر اومد پیشت چی؟ 

انقد از این سوالا میپرسم تا به باور میرسم و واقعا استرسم یا ازبین میره یا از ده به دو میرسه.

چیزی،که مثال زدم فقط مثاله من با این روش به خیلی از ترسام و استرسام غلبه کردم و در واقعیت هم بعدش اتفاقات بهتری افتاده این روش باعث میشه افکار منفی رو دور کنم از مغزم و با سوالات مثبت ناخوداگاهمو برای اتفاقات مثبت تلقین بدم.

امیدوارم به کارتون بیاد😊

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا حدودی درسته اینا

مثلا من تو مدرسه هستم و از استرس امتحان دارم نابود میشم....از کجا بیارم زود قلم و کاغذ و بنویسم اینارو؟

وقت امتحانم ک میگذره کلا

اما در خوبه...ممنون ازت🙂❤

از خانوادم متنفرم :)                               🖤Kurdistan 
2731
ازکجا یادگرفتی

همینجوری که داشتم قانون جذب رو سرچ میکردم تو سایت رسیدم به تاپیک تمام رمز و رموز قانون جذب تو اون تاپیک یکی از دوستان که تسلط خوبی داشت اینو گفت بعد از اون من چندین کتاب در زمینه ناخواگاه خوندم و دیدم نوشتن و تلقین مثبت خیلی روی ناخودآگاه تاثیر داره

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 
خیلی ممنونم واقعا به من کمک کردی😘😘😘😘😘😘💞💞💞💞

خدارو شکر😍😍😍😘😘😘

2738

منم همین روش رو بصورت معکوس بکار میبرم جالبه که همیشه جواب میده😆 

به این صورت که وسط روز میگم اگه الان شب شه چی اگه برق بره چی اگه تنها بشم چی و اونقدر قبل از وقوع به حادثه فکر میکنم که از استرس سکته بزنم 

و جالبه که در یک چشم بهم زدن توی واقعیت به همون شرایط می‌رسم

https://harfeto.timefriend.net/16344679227671
تا حدودی درسته اینا مثلا من تو مدرسه هستم و از استرس امتحان دارم نابود میشم....از کجا بیارم زود قلم ...

خیلی راحته شما یا از روز قبل میدونی که امتحان داری و این روش رو انجام میدی یا همون لحظه رو برگه امتحانت با مداد مینوسی و بعد پاکش میکنی یا با خودکار ریز مینویسی و بعد خطش میزنی این روش رو بدون نوشت یعنی حرف زدن با خود هم میشه انجام داد ولی نوشتن تاثیرش خیلیییییییییی بیشتره

سلام عزیزم ممنون که این روشو  به اشتراک گذاشتی منم خیلی استرس میگیرم

حتما امتحان کن واسه کسی که اولشه و استرسش شدیده اگه روزی چندبار انجام بده خیلی خوبه

منم همین روش رو بصورت معکوس بکار میبرم جالبه که همیشه جواب میده😆  به این صورت که وسط روز میگم ...

شما منفی نگری رو تقویت میکنی در خودت این خیلی خیلی اشتباس با قدرت ضمیرناخوداگاه بیشتر آشنا بشید 

2706