2733
2734

اونایی که اهل کتاب خوندین بیاید کمک

دلم میخواد صبور بشم دوست دارم ادم‌بهتری بشم با دیگران بهتر ارتباط برقرار کنم و بتونم خشمم رو کنترل کنم. چی پیشنهاد میدین؟

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید اول از همه خودشناسی کنید  در این رابطه باید مطالب روانشناسی زیاد بخونید انواع اختلال ه ...

متشکرم

در رابطه با خود شناسی اسم کتاب معرفی میکنید لطفا 

2731

سلام از نظر من اول بايد كتاباي انگيزشي بخوني تا متوجه بشي دنبال چي هستي

مثل كتاباي اوضاع خراب است ك راجب اميده

خودت باش دختر ك راجب دنبال كردن هدفه

مردان مريخي زنان ونوسي ك بهت ميگه ديد زن و مرد چقدر متفاوته

بعد انگيزشي كتاباي خودشناسي 

مثلا غول درون 

نيمه تاريك وجود

ك بهت ميگه چطوري نگرش منفيتو كنترل كني راجب ديگران

تو كتاب ميگه اگه شما از من نوعي خوشت نمياد بخاطر نگرش شماست نه من

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
سلام از نظر من اول بايد كتاباي انگيزشي بخوني تا متوجه بشي دنبال چي هستي مثل كتاباي اوضاع خراب است ك ...

بازم ميتوني نظر اوپرا و دختر گرانبها هم بخوني شخصا بهشون ايمان دارم

@اوپرا    

@دختر_گرانبها    

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
سلام از نظر من اول بايد كتاباي انگيزشي بخوني تا متوجه بشي دنبال چي هستي مثل كتاباي اوضاع خراب است ك ...

خیلی خیلی ممنونم ازت عزیزم که وقت گذاشتی و جواب دادی

بازم اگه سوالی داشتم میتونم بپرسم؟

خیلی خیلی ممنونم ازت عزیزم که وقت گذاشتی و جواب دادی بازم اگه سوالی داشتم میتونم بپرسم؟

خواهش ميكنم

اره عزيزم

2738
بازم ميتوني نظر اوپرا و دختر گرانبها هم بخوني شخصا بهشون ايمان دارم @اوپرا     @دختر_ ...

چه عالی 

یعنی تاپیک در این مورد زدن؟

چه عالی  یعنی تاپیک در این مورد زدن؟

اره تاپيكاي خوب زياد دارن

من کلی این کتابارو خوندم .‌به درد من نخورد :( کارایی نداشت برام .‌ البته محیط من فرق داره با این ک ...

چرا یکم توضیح میدی؟

بازم ميتوني نظر اوپرا و دختر گرانبها هم بخوني شخصا بهشون ايمان دارم @اوپرا     @دختر_ ...

عزیزم هر چی در مورد من میگی آیینه آیینه 😁❤🙏🌹

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
عزیزم هر چی در مورد من میگی آیینه آیینه 😁❤🙏🌹

قربونت برم ك😍❤️😍

2706