2733
2734
عنوان

گریه زیاد نشانه اوتیسم هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 970 بازدید | 20 پست
اگه تلویزیون خاموش باشه فقط گریه میکنه و حتی بازی هم نمیکنه باهام

همینه چون عادت داره ولی مجبوری سرگرمش کن

هیچ چیز در دنیا به اندازه بی عدالتی به وضوح احساس و درک نمی شود.#چارلز_دیکنز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره قاشق رو بلده و میخوره چیزای انگشتی هم بدم دستش میخوره حرفامو اره تا حدودی میفهمه مثلا بگم بریم ب ...

عزیزم تا دو سال باید حرفاتو کامل بفهمه و لوازم و اساسیه رو بشناسه. مثلا لیوان بیار بتونه بیاره . قاشق و چنگال و بشقاب و بشناسه. پی پی داره یا جیش بگه اگه از پوشک نگرفتی حداقلش وقتی پی پی میکنه تو پوشک میخواد عوضش کنی. کارتون و شعر ودوست داشته باشه. عاشق بازی باشه با بچه های دیگه باری کنه اسم یدونه از عروسکاش و بدونه مثلا خرسی یا خرگوشی. اگه اینارو میدونه مشکلی نداره از بیش فعلایه تو تاپیکام هست یدونه علائم بیش فعالی اگه نه نمیدونه باید بررسی شه

روانشناسی کودک
2728
عزیزم تا دو سال باید حرفاتو کامل بفهمه و لوازم و اساسیه رو بشناسه. مثلا لیوان بیار بتونه بیاره . قاش ...

سلام خانومی خسته نباشین دختر من همه علامت هارو داره مخصوصا نوزادی و الانم که ۲سالشه بدتر شده نمیدونم چیکار کنم توروخدا بگین که درمان داره 

سلام خانومی خسته نباشین دختر من همه علامت هارو داره مخصوصا نوزادی و الانم که ۲سالشه بدتر شده نمیدونم ...

عزیزم دنیای این کودکان متفاوت تر از دنیای ماست یه سریشون تمرکز بالایی دارن و تو  خیلی از چیزها حرفه ای میشن و استعداد زیادی دارن باید کشف بشه. شما اول باید یه مغز و اعصاب ببری ببینه بعد کار درمانی و گفتار درمانی براش بنویسه

روانشناسی کودک