2726
عنوان

گریه زیاد نشانه اوتیسم هست؟

960 بازدید | 20 پست

سلام دخترم ۲سالشه و فقط مامان میگه و واسه هرچیزی در حال گریه کردنه جوری که منم کم آوردم و منم هروز گریه میکنم امروز بردم روانشناس کودک تشخیص اوتیسم داد اخه گریه میکنه ولی شرایط دیگه اوتیسم هارو نداره نمیدونم چیکار کنم!

یه جای دیگه هم ببرش

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

روانشناسشو عوض کن.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

یکی از نشانه ها گریه ی زیاده و یکی از نشانه ها دیر حرف زدن،شاید بخاطر اون بت گفته اوتیسم،ولی چند جا دیگه ام ببر اگه اوتیسم تایید شد زودتر کاردرمانی و گفتاردرمانی براش شروع کنن

‏«ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد...

ممکنه‌ . هیچ جمله ای تو این سن نمیگه؟ اب میخواد نمیگه آب؟ دستتو میگیره میبره در یخچال؟ اسمشو صدا کنی هر باز برمیگرده عکسالعمل داره، ؟دستور پذیری داره؟ مثلا بگی برو جورابتو بیار

روانشناسی کودک

اشاره میکنه؟ 

بای بای میکنه با دستش؟

صداش میکنی برمیگرده سمتت؟

ارتباط چشمی داره؟

نسبت به درد واکنش بی از حد یا کمتر از حد نرماله؟

بی قراره و یجا بند نمیشه برای بازی؟

حرف زدنش چجوری؟

اسباب بازی هاش رو مرتب میچینه یا یا پرت میکنه؟

از گوشه چشم نگاه میکنه؟

با غریبه ها و افراد فامیل ارتباطش چجوریه؟

به وسایل چرخشی مثل لباسشویی یا چرخ ماشین اسباب بازی علاقه داره؟

هیچ چیز در دنیا به اندازه بی عدالتی به وضوح احساس و درک نمی شود.#چارلز_دیکنز
اشاره میکنه؟  بای بای میکنه با دستش؟ صداش میکنی برمیگرده سمتت؟ ارتباط چشمی داره؟ نسبت به در ...

اره بابای میکنه ولی فقط حرف زدنش درست نیست نامفهومه و فقط مامان قابل فهم و فقط کارتون دوس داره و زیاد اهل اسباب بازی نیست 

ممکنه‌ . هیچ جمله ای تو این سن نمیگه؟ اب میخواد نمیگه آب؟ دستتو میگیره میبره در یخچال؟ اسمشو صدا کنی ...

آب بخواد لیوان میاره و اره به اسم و چیزایی که ازش میخوام انجام بده عمل میکنه

اره بابای میکنه ولی فقط حرف زدنش درست نیست نامفهومه و فقط مامان قابل فهم و فقط کارتون دوس داره و زیا ...

تلوزیون و گوشیو کارتون رو ممنوع کن براش زودتر حرف زدنش کامل میشه 

پیش متخصص مغزواعصاب اطفال ببرش

هیچ چیز در دنیا به اندازه بی عدالتی به وضوح احساس و درک نمی شود.#چارلز_دیکنز
آب بخواد لیوان میاره و اره به اسم و چیزایی که ازش میخوام انجام بده عمل میکنه

غذاشو میتونه دست و پا شکسته با قاشق بزاره دهنش؟ یا تکه های میوه؟ حرفاتو ۱۰۰ درصد میفهمه؟

روانشناسی کودک
غذاشو میتونه دست و پا شکسته با قاشق بزاره دهنش؟ یا تکه های میوه؟ حرفاتو ۱۰۰ درصد میفهمه؟

اره قاشق رو بلده و میخوره چیزای انگشتی هم بدم دستش میخوره حرفامو اره تا حدودی میفهمه مثلا بگم بریم بخوابیم میره اتاقش دراز میکشه یا بگم آب بیارم میفهمه میاد سمت یخچال

2706