2737
2734
عنوان

بنظرتون کی راست میگه؟

102 بازدید | 8 پست

من خودم نامزد دارم واین سوال دوستمه ازمن کرده امامن نمیدونم چی بگم بهش شماقضاوت کنین

دوستم چندسالع بایه پسردوسته بعد حالا پسره به گفته خودش هرچی به مامانش میگ بریم جلومیگ باتمام کارت حل بشه نمیام.حتی ب دختره گفته باورنداری ازمامانم بپرس خودت..بعدخاله پسره متوجه میشه وبه مامانش میگ ومامانشم میگ خب قرار بزاریم بریم خونشون اما پسره نفهمه بعدحالا قراره مادره و خالش پس فردا برن خونه دوستم که بامامانش حرف بزنن...امروزم دوباره پسره گفته مامانم باهاش حرف زدم همونا روگفته.دوستم میگه حتما نمیخاد واسه ازدواج ک داره دروغ میگ چون مامانش میخاد بیادخونشون...بهشم ک میگ پسره میگ اگ نمیخاستمت مستقیم میگعتم.نظرشماچیه؟

هرزمینه ای شمع تراپی و بهتون پیشنهادمیکنم خودم نتیجه دیدم.ازدواج کردم😝✋️

منو شوهرمم دوست بودیم مادرشوهرم ناراضی بود وقتی اومد با مادرم صحبت کرد من شمال بودم و شوهرمم نمیدونست که مادرش اومده خونمون اصلا بهش نگفته بود که میاد

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منو شوهرمم دوست بودیم مادرشوهرم ناراضی بود وقتی اومد با مادرم صحبت کرد من شمال بودم و شوهرمم نمیدونس ...

خب این میگ دوباره امروز به مادره گفته مادره گفته نه تاکارات حل بشن

درصورتی ک پس فرداقراره بیاد خونه دوستم

2731
خب این میگ دوباره امروز به مادره گفته مادره گفته نه تاکارات حل بشن درصورتی ک پس فرداقراره بیاد خونه ...

خب میگم که مادرشوهرمنم به شوهرم میگفت نمیرم خواستگاری ولی اومده بود با مادرم حرف زده بود نمیدونست من تهران نیستم اصلا به شوهرم نگفته بود اومده خونمون من که به شوهرم گفتم تعجب کرد گفت بهم نگفته بعد یکهفته به شوهرم گفته بود رفتم خواستگاری

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
خب میگم که مادرشوهرمنم به شوهرم میگفت نمیرم خواستگاری ولی اومده بود با مادرم حرف زده بود نمیدونست من ...

اینم گفته من برم ببینم دختره رو میپسندم یانه و چ جورین خانوادش بعد اگ اوکی بود ب پسرم میگم ادرس بده

پس یعنی دروغ نمیگ پسره

اینم گفته من برم ببینم دختره رو میپسندم یانه و چ جورین خانوادش بعد اگ اوکی بود ب پسرم میگم ادرس بده ...

نه دروغ نمیگه . البته ما همسایه بودیم همو میشناختیم مادرش چون با دوستی مخالف بود مخالفت میکرد 

نه دروغ نمیگه . البته ما همسایه بودیم همو میشناختیم مادرش چون با دوستی مخالف بود مخالفت میکرد 

خوشبخت بمونین🤩💝

2738
خوشبخت بمونین🤩💝

ممنونم گلم